جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی Yacht timer | قیمت ساعت Yacht Timer

ساعت مچی Yacht timer | انواع ساعت Yacht Timer | قیمت ساعت Yacht Timer

ساعت مچی Yacht timer همراهی ایده آل برای علاقه مندان به ساعت های لوکس و شیک است و از زیباترین طراحی الهام گرفته شده است. آنها دارای صفحه خوان آسان و عملکرد 24 ساعته است. این قاب اسپرت در انواع ساعت این برند، دارای قاب پشتی شفاف، روکش گیلوش Clous de Paris و شاخص‌ های دستی است. قیمت ساعت Yacht timer را از آریا زمان به عنوان نمایندگی این برند دریافت کنید.

محصولات Yacht timer

طراحی انواع ساعت مچی Yacht timer

در برند لوکس و معتبر Frederique Constant، طراحی ساعت مچی Yacht timer، تنها در مجموعه کلاسیک ارائه شده بود. امروزه این مدل از ساعت، به مجموعه جدید تایمر پیوسته که در دو مدل ارائه شده است. هر دو ساعت مچی  Yacht Timer ، دارای همان سبک شیک اسپرت با قطر مدرن 42 میلی متر، خطوط تمیز و روکش رزگلد هستند.

این ساعت های جذاب،  تا عمق 100 متری ضد آب بوده و تایمر کاربردی و بسیار خوانا، روی یک عقربه مرکزی نمایش داده می شود. به لطف یک عقربه نوک قرمز، می توان ساعت روی حلقه داخلی که با ساعت 24 ساعته مشخص شده است را مشاهده نمود.

ضمن آنکه نیازی به نشانگر روز و شب نیست، زیرا نیمه تاریک حلقه این ساعت مچی، شب را از ساعت 6:00 عصر تا 6:00 به صورت روشن نشان می دهد و سمت روشن روز را برای 12 ساعت دیگر به نمایش می گذارد. یک پنجره در ساعت 3 وجود دارد که تاریخ متصل شدن با زمان محلی را در عقربه های مرکزی نشان می دهد.

طراحی انواع ساعت مچی Yacht Timer

مدل های Yacht Timer GMT

دو مدل از ساعت مچی Yacht timer در حال حاضر موجود است. یکی از آنها دارای قاب با روکش طلایی رز بوده که نمایه ها و عقربه ها با Super-LumiNova  پوشیده شده و بر روی صفحه ای با دانه های سفید قرار گرفته است. این نسخه با بند تمساح قهوه ای عرضه می شود. بند دیگر مدل های Yacht Timer GMT ، از جنس استیل دو رنگ و فولاد رزگلد است.

این مدل، همان عقربه‌ های درخشان را دارد که به رنگ رزگلد ساخته شده ‌اند و روی صفحه ‌ای با پس ‌زمینه آنتراسیت دانه‌دار شناور می ‌شوند. هر دو مدل دارای یک بند لاستیکی اضافی نیز هستند. در حقیقت، در انواع ساعت کالکشن فردریک کنستانت، ساعت FC-350 ، ذخیره انرژی 38 ساعته را فراهم می کند و در فرکانس 28800 vph کار می کند.

اهداف برند فردریک کنستانت برای این کالکشن

اهداف برند فردریک کنستانت برای کالکشن Yacht Timer، با تمرکز بر طراحی این سبک از ساعت بوده است. در واقع،  Frederique Constant به شکل کنونی خود در سال 1988 تأسیس شد. آلتا باکس و پیتر استاس اولین مجموعه خود را در سال 1992 راه اندازی کردند که شامل شش مدل بود که با ساعتهای سوئیسی مجهز شده بود و توسط یک ساعت ساز در ژنو مونتاژ شد.

 این برند، در تمام مراحل تولید ساعت از طراحی اولیه تا مونتاژ نهایی شرکت دارد. ساعت های تولید شده با علامت تجاری آن یا توسط فردریک کنستانت طراحی شده اند یا توسط طراحان مستقلی که برای سری خاصی از مدل ها قرارداد بسته اند.

در انواع ساعت مچی Yacht timer این برند، تاکید زیادی بر طراحی ساعت شده است تا در جریان روندها و ترجیحات مشتری قرار گیرد. Frederique Constant از نرم‌افزار رایانه‌ای پیشرفته، عمدتاً نرم ‌افزار طراحی به کمک رایانه، برای کمک به فرآیند طراحی و توسعه ساعت استفاده می‌کند.

هدف اصلی این است که دنیای ساعت ‌های لوکس مانند این ساعت را به روی مخاطبان بسیار گسترده‌تری باز نماید. برخی از این مدل ساعت ها، دارای یک بند تمساح آبی و یک بند و ابزار لاستیکی اضافی هستند تا جذابیت و منحصر به فرد بودن این نوع از ساعت ها را به نمایش بگذارند. در صورتی که این نوع از ساعت را می پسندید، می توانید قیمت ساعت Yacht timer را از آریا زمان دریافت نمایید. ضمن آن که کارشناسان متخصص آریا زمان، همواره شما را در ارائه مشاوره های کاربردی، یاری خواهند کرد.

قیمت ساعت Yacht Timer

مشخصات فنی ساعت Yacht timer

رنگ صفحه: آبی

شکل بدنه: گرد

رنگ بدنه: نقره ای

بند: بند تمساح

نوع قلاب: تاشو روی قلاب

جنس بدنه: فولاد ضد زنگ

مقاومت در برابر آب: WR100/10Bar/333ft

جنس کریستال: کریستال یاقوت کبود ضد انعکاس

اندازه قاب (عرض x طول): 42 میلی متر در 42 میلی متر

حرکت شماره: FC-350 (ساعت، دقیقه، ثانیه، تاریخ، GMT)

قیمت ساعت Yacht Timer

در صورتی که این نوع از ساعت را می پسندید، می توانید قیمت ساعت Yacht timer را از آریا زمان دریافت نمایید. ضمن آن که کارشناسان متخصص آریا زمان، همواره شما را در ارائه مشاوره های کاربردی، یاری خواهند کرد.

هدف اصلی این است که دنیای ساعت ‌های لوکس مانند ساعت مچی Yacht timer را به روی مخاطبان بسیار گسترده‌تری باز نماید. برخی از این مدل ساعت ها، دارای یک بند تمساح آبی و یک بند و ابزار لاستیکی اضافی هستند تا جذابیت و منحصر به فرد بودن این نوع از ساعت ها را به نمایش بگذارند. 

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

پیمایش به بالا