ساعت مچی Smartwatch | برند Smartwatch | قیمت ساعت Smartwatch | انواع ساعت Smartwatch

ساعت مچی Smartwatch، برند Smartwatch، قیمت ساعت Smartwatch، انواع ساعت Smartwatch

از زمان پیدایش گوشی‌ های هوشمند و تبلت‌ها، بحث ساعت ‌های هوشمند در تاریکی مطرح شده است. با این حال، در طول سال های گذشته، شاهد تثبیت این مفهوم در قالب چندین ساعت کاملا هوشمند و غیر مکانیکی با برند Smartwatch و چند تلاش برای ترکیب فناوری با سنت پیشین بوده ایم. ساعت های هوشمند سوئیسی Frederique Constant امروزه، جایگاه خود را در صنعت ساعت سازی، باز کرده است. ساعت مچی Smartwatch از جمله ساعت های لوکسی است که کاربری بالایی دارد. شما می توانید برای مشاهده انواع ساعت Smartwatch و دریافت قیمت ساعت Smartwatch  با آریا زمان در ارتباط باشید.

محصولات Smartwatch

ساعت هوشمند فردریک

سرمایه‌ گذاری مشترک بین توسعه ‌دهنده فناوری هوشمند، Fullpower Technologies و کنگلومرای ساعت Union Horlogère Holding، مالک Frederique Constant و Alpina، منجر به ایجاد شرکت فناوری ‌های ماژول ‌های تولیدی (MMT) مستقر در سوئیس شد. بدون شک MMT ، یک ترفند بازاریابی است، زیرا به آنها اجازه می دهد تا محصولات با برند Smartwatch را به عنوان ساخت سوئیس برچسب گذاری کنند.

با نگاهی به ساعت ‌ها، باید بر مهمترین ویژگی آن تأکید کنیم. بدون ساعت سازی مکانیکی نه در دو مدل اول ارائه شده، و نه در هشت مدل دیگر که در طول سال 2015 معرفی شده اند، همه چیز به باتری متکی است. اما دومین نگرانی بزرگ این است که هر دو ساعت واقعاً چه کاری انجام می دهند.

با مرور ویژگی‌ های ساعت مچی Smartwatch ، به‌ عنوان یک گام شمار با شکوه مواجه می‌شویم. انواع ساعت Smartwatch ، زمان و تاریخ را نشان می دهد. می‌توان از آن برای نظارت بر پیشرفت در قدم ‌ها یا خواب، استفاده کرد. به غیر از آن، قرار است هشدارهای چرخه خواب و هشدارهای فعال شدن را نیز ارائه دهد.

مشکل این ساعت ‌ها این است که به نظر نمی‌رسد واقعاً کاری بیشتر از محصولات موجود انجام دهد. Jawbone یا Nike Gear هم همین کار را می کند. تنها تفاوت این است که این ساعت شبیه یک ساعت سنتی است. زمانی که ساعت های هوشمند Frederie Constant & Alpina متصل شدند، شاهد انواع ساعت برند Smartwatch شدیم.

ساعت مچی Smartwatch، برند Smartwatch، قیمت ساعت Smartwatch، انواع ساعت Smartwatch

Horological Smartwatch Mens Fitness Watch

قاب استیل ضد زنگ با روکش رزگلد با بند چرم تمساح قهوه ای در این ساعت مچی Smartwatch ، آن را بیش از دیگر ساعت های این برند، جذاب کرده است. صفحه نقره ای با عقربه های رزگلد و نشانگرهای متناوب اعداد رومی و شاخص ساعت، در این ساعت به همراه نشانگرهای دقیقه در اطراف لبه بیرونی طراحی شده است. نوع صفحه آنالوگ به همراه تاریخ ترکیبی و شماره گیری فرعی 1/100 ثانیه است. این ساعت با حرکت کوارتز، کریستال یاقوت کبود مقاوم در برابر خش و قطر بدنه 42 میلی متر و ضخامت قاب 13.35 میلی متر در انواع ساعت Smartwatch خود را متمایز کرده است. می توانید قیمت ساعت Smartwatch را از آریا زمان دریافت کنید.

ویژگی های اصلی Smartwatch Vitality Collection:

مجموعه Vitality برداشتی ظریف از ساعت هوشمند ارائه می دهد. دارای صفحه آنالوگ و دیجیتال است. صفحه نمایش دیجیتال ساعت در صورت تقاضا آشکار می شود. در ساعت مچی Smartwatch ، تمرکز روی دوام ساعت از طریق استفاده از کریستال یاقوت کبود برای پوشاندن صفحه تنظیم شده است.

مشخصات مدل FC-287B5B6

 1. برجسته کردن طراحی زیبا، صفحه مشکی آفتابی است.
 2. محکم کردن ساعت با یک بند لاستیکی مشکی است.
 3. نشانگرهای ساعت سفید روی صفحه اعمال شده است.
 4. این ساعت تا عمق 5 میله یا 50 متر در برابر آب مقاوم است.
 5. قاب فولادی ضد زنگ صیقلی دارای قطر 42 میلی متر است.
 6. عقربه های ورقه ای شکل نقره طرح صفحه را تکمیل می کنند.

عملکردهای این ساعت شامل ساعت، دقیقه و ثانیه، در کنار نمایشگر ضربان قلب، منطقه زمانی دوم، اعلان‌ های هوشمند و ردیابی فعالیت است. ضمن آنکه نوع ساعت، کوارتز با باتری قابل شارژ و کالیبر FC-287 می باشد.

ویژگی اصلی Horological Smartwatch Mint Condition:

این ساعت هوشمند عالی با ظاهری فوق العاده از برند Smartwatch است. شما بهترین انواع ساعت Smartwatch را دریافت خواهید کرد که تمام ویژگی های یک ساعت هوشمند، از جمله ردیابی فعالیت، نظارت بر خواب، هشدارها و موارد دیگر را با سبکی از ساعت های سوئیسی دریافت خواهید کرد. این ساعت مردانه می تواند برای هر فردی که به دنبال ساعت هوشمند لوکس است، جذاب باشد.

مشخصات مدل Mint Condition

 1. جنس بدنه از فولاد به همراه کریستال یاقوت کبود
 2. جنس دستبند چرم و رنگ دستبند خاکستری
 3. گیره تاشو به همراه قابلیت ضد آب

مشخصات مدل Horological

 1. ساعت کوارتز با جنس بدنه فولاد و جنس دستبند استیل
 2. قطر قاب 42 میلی متر با ضخامت 13 میلیمتر و ضد آب
 3. کریستال یاقوت کبود، شماره گیری مشکی با اعداد رومی
ساعت مچی Smartwatch، برند Smartwatch، قیمت ساعت Smartwatch، انواع ساعت Smartwatch

برای خرید ساعت مچی Smartwatch ، می توانید از طریق آریا زمان به عنوان نمایندگی برند فردریک کنستانت اقدام کرده و راهنمایی های لازم را از کارشناسان آن دریافت کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

ساعت مچی آتلانتیک | برند ATLANTIC | قیمت ساعت مچی آتلانتیک | انواع ساعت مچی آتلانتیک
مقالات
هما ادهمی

ساعت مچی آتلانتیک

ساعت مچی آتلانتیک | برند ATLANTIC | قیمت ساعت مچی آتلانتیک | انواع ساعت مچی آتلانتیک | نمایندگی انحصاری آتلانتیک

ادامه مطلب »