جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی Ladies Automatic | قیمت انواع ساعت Ladies Automatic

ساعت مچی Ladies Automatic، انواع ساعت Ladies Automatic، قیمت ساعت Ladies Automatic، فردریک کنستانت، Frederique Constant Ladies Automatic

این ساعت مچی Ladies Automatic کلاسیک، ظریف، زنانه و پیچیده است. این ساعت ‌های مکانیکی خوب،  مجموعه Frederique Constant برای بانوان طراحی شده استتا ارزش‌ها و آرزوهای زنان مدرن را منعکس کنند. این کالکشن زنانه فردریک کنستانت، یکی از مجموعه های جذاب در این برند است که در طرح های مختلفی ارائه می شوند و طرفداران خاص خود را در سرتاسر جهان دارد. قیمت انواع ساعت Ladies Automatic را از آریا زمان به عنوان نمایندگی فردریک کنستانت دریافت کنید.

محصولات Ladies Automatic​

طراحی ساعت مچی Ladies Automatic

مجموعه ساعت‌های فردریک کنستانت همچون ساعت مچی Ladies Automatic با وجود جدید بودن در صنعت ساعت ‌سازی، از هر نظر جذاب هستند. ساعت‌های زنانه و شیک، Frederique Constant تعادل بین سبک و ارزش را ایجاد می‌کنند.

این ساعت‌ها از روکش رزگلد ساده یا فولاد ضد زنگ ساخته شده ‌اند که روی قاب یا نشانگر ساعت آن با الماس تزئین شده است. صفحه تزئین شده نیز به ظاهر کلی آن ظرافت می بخشد. طراحی منحصر به فرد این ساعت مچی در ساعت 12 نشان دهنده حداکثر زنانگی، ظرافت و کلاس است.

این یک ارزش طولانی مدت بری یک ساعت است و به نمادی برای این مجموعه ساعت های نمادین در برند فردریک کنستانت تبدیل شده است. این صفحه همچنین با نمایه های الماسی تزئین شده است که زیبایی بیشتری به ساعت می بخشد.

می توانید به سادگی در میان انواع این ساعت ها و از بین یک روکش رزگلد یا یک قاب استیل ضد زنگ انتخاب کنید و اجازه دهید در طراحی ساعت خودکار زنانه، منحصر به فرد شوید. آیا می خواهید نشانگرهای ساعت الماس را اضافه کنید یا شاخص های طراحی شده را ترجیح می دهید یا ترکیبی از هر دو؟

می‌توانید رنگ شماره‌گیر، نشانگرهای ساعت را انتخاب کنید و این گزینه را داشته باشید که ویژگی های خاص آن را اضافه کنید. از قاب، صفحه و بند، Frederique Constant به شما این امکان را می‌دهد تا در طراحی ساعت مچی Ladies Automatic ، مطابق با سلیقه خود، پیش قدم شوید.

طراحی ساعت مچی Ladies Automatic

جدیدترین ساعت‌های فردریک کنستانت

در سال 2020، Frederique Constant مجموعه‌ای از ساعت‌های خودکار زنانه جدید با ثانیه‌های کوچک را عرضه کرد. این ساعت Frederique Constant در نشانگر ساعت 9 قرار می گیرد. در مقایسه با نسخه‌های قبلی که اکثر ساعت‌ ها دارای صفحه‌ای طراحی شده با نور خورشید هستند، این ساعت‌های جدید فردریک کنستانت، دارای صفحه تزئین شده هستند.

یکی دیگر از تفاوت های قابل توجه در مدل های جدید، قرار دادن پنجره تاریخ است. در حالی که ساعت ‌های قبلی در انواع ساعت پنجره تاریخ، روی نشانگر ساعت 3 قرار داشت، ساعت‌های جدیدتر آن را روی نشانگر ساعت 6 قرار می‌دهند، یک تغییر ظریف و در عین حال زیبا می باشد.

 علاوه بر این، مدل های جدید نیز بر روی یک حرکت FC-318 با ذخیره انرژی 38 ساعته کار می کنند. ساعت‌ های قبلی Ladies Automatic با حرکت FC-303 و پیش از آن، مدل Double Heart Beat با حرکت FC-310 کار می‌کردند.

این ساعت‌های زنانه جدید Frederique Constant ممکن است دارای طراحی حرکتی و صفحه‌ای جدید باشند، اما همچنان جذابیت و ظرافت محبوب پیشینیان خود را نشان می‌دهند که با قیمت انواع ساعت Ladies Automatic عرضه می شود.

قیمت انواع ساعت Ladies Automatic

تاریخچه کالکشن ساعت مچی Ladies Automatic

کالکشن ساعت مچی Ladies Automatic که در سال 1988 تأسیس شد، یکی از جدیدترین ساعت‌سازان لوکس در بازار است. از زمان انتشار اولین مجموعه خود در سال 1992، این شرکت بیش از 120000 ساعت در بیش از 100 کشور جهان فروخته است. مجموعه Ladies Automatic خط تولید ساعت های شیک و زنانه این برند است.

 ساعت های این مجموعه از انواع ساعت ساده و کاربردی هستند و امکانات اساسی و مورد نیاز مانند پنجره تاریخ و ثانیه های کوچک را ارائه می دهند. صفحه‌ های تزئین‌شده با نور خورشید، تغییری خوشایند نسبت به صفحه‌های ساده است که می‌توانند به‌صورت صاف از هم جدا شوند.

این ساعت های مچی  فردریک کنستانت، با قطر 36 میلی متر، اندازه مناسبی دارد. زیرا قطرهای کوچکتر باعث می شود شاخص ها و پنجره تاریخ یا ثانیه های کوچک شلوغ به نظر برسند. در نهایت، برخی از مدل ها با الماس تزئین شده اند، چه در اطراف قاب خود و چه به عنوان نشانگر ساعت که تماما در زیبایی ظاهر آن، تاثیرگذار هستند.

محبوبیت خرید ساعت های زنانه فردریک کنستانت

ساعت ‌های  Frederique Constant علیرغم اینکه مجموعه‌ ای نسبتاً جدید در صنعت ساعت سازی هستند، اما از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. ساعت ‌های  Double Heart Beat و نسخه های ساعت‌ های Amour Heart Beat  در سرتاسر جهان دارای طرفداران خاصی است که و این کالکشن فوق العاده را در صدر انتخاب کسانی قرار می دهد که به دنبال ساعت های لوکس هستند.

ساعت مچی Ladies Automatic بهترین انتخاب است و شما می توانید این ساعت های زیبا و شیک را از طریق آریا زمان به عنوان نمایندگی فردریک کنستانت تهیه کنید. این یک مجموعه قدرتمند از سری کالکشن  Ladies Automatic است که با قیمت مناسبی عرضه می شود. برای خرید هر یک از محصولات این برند، می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان حرفه ای آریا زمان دریافت کرده و خریدی مطمئن داشته باشید.

قیمت انواع ساعت Ladies Automatic

در حالی که هنگام خرید انواع ساعت های لاکچری، اولین نگرانی ها قدرت و توانایی خرید است، اما باید گفت که قیمت انواع ساعت Ladies Automatic کاملا مناسب است.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

پیمایش به بالا