جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی Startimer | قیمت ساعت Startimer

ساعت مچی Startimer | انواع ساعت Startimer | قیمت ساعت Startimer

آلپینا مجموعه ساعت مچی Startimer را با قطعات 40 میلی متری جدید گسترش داد. در واقع، این کالکشن، یکی از ساعت های جذاب با ظاهری شیک است که در این مجموعه از ساعت های آلپینا ارائه شده است. انواع ساعت این مجموعه را می توانید از آریا زمان به عنوان نمایندگی آلپینا دریافت کنید. قیمت ساعت Startimer در اینجا، کاملا مناسب است.

محصولات Startimer

مجموعه ساعت مچی Startimer

مجموعه ساعت مچی Startimer کالکشنی مهم از ساعت های آلپینا است. قطعات الهام گرفته از وینتیج از طریق روندها و فناوری های مدرن فیلتر می شوند تا حضوری مطلوب را به دست آورند. Alpina Startimer Pilot Automatic یکی از انواع ساعت Startimer است که با قاب فولادی 40 میلی‌ متری عرضه می شود. این ساعت بسیار باریک است و ضخامت آن 10.25 میلی متر است. ابعاد متعادل هستند و ساعت را به یک همراه راحت برای مچ دست، تبدیل می کنند.

انواع ساعت کالکشن آلپینا

می توانید در میان انواع ساعت کالکشن آلپینا، مدل های زیبایی را مشاهده کنید. قیمت ساعت Startimer در این مدل ها، کاملا مناسب است. در اینجا برخی از ساعت های این مجموعه را معرفی می کنیم:

ساعت مچی Startimer

ساعت مچی Startimer مدل Pilot Automatic

این ساعت مچی Startimer ، مدل Pilot Automatic ، یک قاب برس دایره‌ای روی ظاهر صفحه را نشان می‌دهد که در جلوی تیغه های منحنی کشیده شده است. بند قاب نیز دارای برش های افقی است و قاب باریک جلا داده شده است. تیغه های منحنی، یک لبه اریب شده را نشان می دهد که به سمت قاب ساعت کشیده می شود. ضمن آنکه Startimer Pilot دارای یک تاج با اندازه مناسب است.

تاج پیچ شده، به دلیل سر بزرگ و دندانه های پهن، اتصال خوبی را ارائه می دهد. سطوح برس خورده و جلا داده شده متناوب، به همراه لوگوی آلپینا به صورت مثبت حک شده است. در قسمت پشتی Pilot یک قاب فولادی جامد پیچ ​​دار پیدا می کنید. این ساعت Alpina با یک تم هوانوردی تلطیف شده همراه با کدگذاری داخلی برند، نام ساعت و نشان ساخت سوئیس تزئین شده است.

طراحی ساعت اتوماتیک Pilot

در طراحی ساعت اتوماتیک Pilot، اعداد و شاخص های بزرگ عربی با SuperLuminova پر شده اند که در نور کم ظاهر کاملاً جذابی دارند. البته در این ساعت مچی، بندهای مشکی بزرگ به این منظره کمک می کند. صفحه سفید ساعت مچی Startimer، یک حلقه بیرونی چاپ شده به رنگ مشکی را نشان می دهد که به عنوان نمایه دقیقه و ثانیه عمل می کند. موقعیت ساعت 12 ،یک مثلث لاکی قرمز را نگه می دارد. جایگاه پنجم دارای نمایه های اعداد عربی است.

Alpina Startimer Pilot  از این مجموعه، دارای دیافراگم تاریخ در ساعت 3 است. طرح مشکی روی سفید با صفحه کلی ساعت، خوب می شود. صفحه بیشتر با نام و نشان آلپینا در سمت بالا و با اعداد Automatic و مقاومت در برابر آب در سمت پایین تزئین شده است.

این ساعت سبک و راحت است. تیغه های منحنی و بند چرمی نرم به طور کامل، به استفاده راحت آن کمک می کنند. تنظیم بدون زحمت است. صرف نظر از استفاده از آن به عنوان یک ساعت مچی روزانه، این مدل از ساعت مچی Startimer ، می تواند حس خوشایندی را در کاربرش ایجاد کند.

قیمت ساعت Startimer

ساعت مچی Startimer مدل 40mm Limited Edition

ساعت Startimer مدل 40mm Limited Edition آلپینا بی عیب و نقص بوده و خوانا است. در هر زاویه ای، به ندرت انعکاس هایی را روی اعداد بزرگ و سفید عربی که بالای صفحه مشکی مات هستند، مشاهده می کنید. صفحه نمایش به دور از ظاهر است، اما دارای ویژگی‌هایی است که بسیاری از خریداران می‌خواهند.

نشان تاریخ مشکی منطبق، شاخص‌های اعمال شده با نوردهی چشمگیر، گیره‌ های 20 میلی‌متری و یک صفحه نمایش برای مشاهده روتور سفارشی در حرکت خودکار انواع ساعت این مجموعه وجود دارد و صفحه، به طور کلی، عالی است. قاب 40 میلی‌متری بسیار نازک است و به خوبی روی مچ دست قرار می گیرد.

 تیغه‌های Limited Edition به شدت به سمت پایین خم می ‌شوند و دارای یک اریب ظریف هستند و کمی درخشش را به آن می ‌افزایند. تاج پیچ دار منعکس کننده میراث هوانوردی است و شکل زیبایی دارد و به راحتی در دست است.

این ساعتی است که می توانید با آن هر استایلی را کامل کنید. اگر برندهای لوکس گزینه مورد علاقه شما نیست، ساعت مچی Startimer یک انتخاب عالی است که از میراث خود دور نمی شود.

قیمت ساعت Startimer

قیمت ساعت Startimer در آریا زمان، کاملا مناسب خواهد بود. می توانید برای خرید این محصولات جذاب از آریا زمان به عنوان نمایندگی آلپینا اقدام کنید. ضمن آنکه با خرید از این مرکز عرضه ساعت های مارک، می توانید از اصالت آن ها نیز اطمینان حاصل کنید. 

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

پیمایش به بالا