جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی Pathos | قیمت انواع ساعت Pathos

ساعت مچی Pathos | قیمت ساعت کالکشن Pathos | ساعت Pathos Carl F Bucherer

ساعت مچی  Pathos، یکی از کالکشن های برند کارل اف بوشرر است که با جذابیت های زیادی عرضه شده است. برند کارل اف بوشرر، دوست دارد کارها را به روش خود انجام دهد، این روحیه آزاد از آنجا شروع می شود که آنها یک مارک 100 درصد مستقل و در واقع یکی از بزرگترین ساعت سازان مستقل در جهان هستند. اما چیزی که مردم در مورد Bucherer نمی‌دانند این است که آن‌ها از همان ابتدا استاد ساعت ‌های زنانه بوده‌اند.  Pathos Carl F Bucherer با طرح های زیبا و انواع ساعت در آریا زمان عرضه می شود. می توانید قیمت انواع ساعت کالکشن Pathos را از کارشناسان آریا زمان دریافت کنید.

محصولات Pathos

تاریخچه درخشان در ساعت مچی Pathos

تقریباً یک قرن بعد، میراث آنها در ساخت ساعت‌های جواهرات خوب در مجموعه بسیار درخشان ساعت مچی Pathos ادامه دارد. این محصول، توسط Bucherer به عنوان ادای احترام به بانوی امروزی ساخته شده است که دارای ظاهری گرد است که به نظر معمولی می آید، اما دارای ساختاری مجلل، عمیق و صنعتگری استثنایی است.

Pathos Carl F Bucherer که در زمان عرضه بسیار مورد انتظار بود، در مجموعه ای از تقریباً 18 تنوع مختلف عرضه می شود. آنها از فولاد ضد زنگ و طلا گرفته تا جواهرسازی و فیلیگرن، اطمینان می دهد که انواع ساعت Pathos برای همه وجود دارد. فرقی نمی‌کند که کدام را انتخاب کنید، هر ساعت از مجموعه پاتوس نمادی واقعی از ظرافت، زیبایی و ظرافت ساعت ‌سازی لوکس است.

الگوهایی در مورد پاتوس: فیلیگر و موج

یکی از نکات مهم ساعت های پاتوس، اورئول است که در اینجا در بافت نفیس کناره های بدنه دیده می شود. این جزئیات پیچیده ساعت مچی Pathos ، زرق و برق بی‌دردسر را با درخششی گرم می‌تاباند. نور با تعداد بیشماری از وجوه تابشی بازتاب می شود و جلوه ای بصری شگفت انگیز ایجاد می کند. ادغام یکپارچه اورئول، گواهی بر تعهد این برند برای ایجاد ساعت های بی نقص و تخصص آنها در ساخت ساعت های جواهرات است.

تاریخچه درخشان در ساعت مچی Pathos

الگوی فیلیگران در ساعت مچی Pathos

الگوی فیلیگران در ساعت مچی Pathos نسخه طلایی مشبک پیچیده ای از فلز کار شده است که برخی از نسخه های Carl F Bucherer را احاطه کرده است. از سوی دیگر، موج وجود دارد. مانند فیلیگرین، طرح موج، به طرز پیچیده ای در قاب های فولادی ضد زنگ و دو رنگ استیل و رزگلد، گنجانده شده است.

با افزودن شخصیت بیشتر به این ساعت، هاله موج مانند اطراف بدنه، نور را در درخشش ها منعکس می کند. طراحی متعادل انواع ساعت Pathos را که در آن ‌ها ارائه می‌ شود، این ساعت ها را کاملاً تکمیل می ‌کند و آن‌ها را در روز یا شب همراه با درخشش می نماید. تمام نسخه های این مجموعه با یک شیشه کریستال یاقوت کبود گنبدی، با پوشش ضد انعکاس در یک طرف ارائه می شوند.

صفحه نمایش در ساعت های پاتوس

صفحه نمایش پاتوس تمیز، شفاف و کاملاً باشکوه با طراحی منحصر به فرد رزگلد 18 عیار یا استیل ضد زنگ شاخص ساعت، اعمال می شود. اگر دقت کنید، تغییرات موج شامل نمایه‌ های اعمال‌شده مجسمه ‌سازی شده و سه ‌بعدی است، در حالی که نسخه‌های فیلیگرن دارای نشانگرهای منحنی منحصربه ‌فردی با اعداد رومی در ساعت‌های 6، 9 و 12 هستند. دلیل این تفاوت در جزئیات صفحه در Pathos Carl F Bucherer نهفته است.

زیبایی Carl F. Bucherer Pathos در جزئیات دقیق صفحه نهفته است. تفاوت در صفحه‌های دارای نسخه‌های موجی و فیلیگرانی Diva Pathos است. صفحه ساعت که نشانگرهای ساعت ساده را در خود جای می دهد، طراحی ظریفی دارد.

برای اطمینان از اینکه تمرکز روی این جنبه باقی می ماند، نشانگرهای ساعت در ساعت مچی Pathos ، ساده نگه داشته شده اند. با این حال، صفحه‌ای که این طراحی را ندارد، در عوض به نمایه‌های کاربردی سه بعدی و بی‌نقص طراحی شده است. زیبایی Diva Pathos بدیهی است که در جزئیات نهفته است. عقربه های شمشیری شکل به عنصر جاودانه ساعت می افزایند.

قیمت انواع ساعت Pathos

انواع ساعت مچی Pathos مدل زنانه

انواع ساعت مچی Pathos مدل زنانه دارای جذابیت های زیادی است. پاتوس که برای زنان مدرن طراحی شده است، انواع ساعت زنانه زیبا با طراحی لوکس ارائه کرده است. در حالی که جذابیت زیبایی شناختی باورنکردنی در انواع ساعت وجود دارد، از نظر فنی نیز شگفت‌انگیز است.

می توان در این مدل، کیفیتی که در اولویت اکثر ساعت‌ های خانم‌ها نیست. را مشاهده کرد. از 18 نسخه، 16 مورد با حرکات کالیبر اتوماتیک CFB ساخته شده اند که ذخیره انرژی 38 ساعته را ارائه می‌کنند و می‌توان آن را از پشت قاب زیبای کریستال یاقوت کبود مشاهده کرد.

ساعت‌های Pathos Diva و Queen با حرکت ‌های مکانیکی خود با سنت کارل اف بوشرر کار می‌کنند، در حالی که پرنسس با مکانیزم کوارتز حرکت دارد. ساعت‌های Pathos Carl F Bucherer در سه سایز 34، 26.5 و 25 میلی‌متری موجود هستند که گزینه‌های مناسبی را برای راحتی در مچ هر خانمی امکان‌پذیر می‌سازد. اندازه ها در واقع عوامل اساسی هستند که سه ستون مجموعه را از یکدیگر متمایز می کنند. این ستون ها دیوا، ملکه و شاهزاده هستند. 

قیمت انواع ساعت Pathos

شما می توانید به راحتی، قیمت ساعت کالکشن Pathos را از آریا زمان به عنوان نمایندگی کارل اف بوشرر دریافت کنید. برای دریافت اطلاعاتی کامل تر از این محصول، کارشناسان آریا زمان شما را راهنمایی خواهند کرد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

پیمایش به بالا