جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی Manero | قیمت انواع ساعت Manero

ساعت مچی Manero | انواع ساعت Manero | قیمت ساعت کالکشن Manero

ساعت مچی  Manero یکی از مجموعه های بی نظیر برند کارل اف بوشرر می باشد. Carl F. Bucherer که در سوئیس مستقر است، یک برند ساعت رو به رشد است، اما هنوز هم نامی است که با شرکت مادر Bucherer مرتبط می باشد. این یک زنجیره خرده‌ فروشی عمده ساعت در سوئیس است که محبوبیت بالایی در سرتاسر دنیا دارد.  برای خرید این ساعت  می توان از آریا زمان به عنوان نمایندگی کارل اف بوشرر اقدام نمود. قیمت انواع ساعت Manero در اینجا، کاملا مناسب است.

محصولات Manero

انواع ساعت مچی Manero

انواع ساعت مچی Manero دارای طراحی های متفاوتی بوده و جذابیت های خاصی دارد. در حالت کلی، باید گفت که ساعت‌های Carl F. Bucherer معمولا برای هدف تولید ساعت لوکس طراحی می شوند،  Manero Peripheral 43mm دقیقاً چنین ساعتی است.

این ساعت Manero ، در قسمت بیرونی ویژگی بارز، یک ساعت زیبای سوئیسی است و در داخل یک حرکت داخلی نسبتاً خاص، همراه با سطح کلی کیفیت ساخت بسیار بالا دیده می‌شود. از برخی جهات، Manero Peripheral برای دوستداران ساعت هوشمندی ایده آل است که می خواهند چیزی زیبا بپوشند تا خود را راضی کنند.

Carl F. Bucherer دو اندازه قاب برای مجموعه Manero تولید می کند. اگر از این واقعیت آگاه نباشید به راحتی گیج می شود، زیرا ساعت های Peripheral با عرض 40 و 43 میلی متر می باشند که در ظاهر یکسان به نظر می رسند. Peripheral 43mm  دارای ضخامت 11.2 میلی متر بوده و تا 30 متر در برابر آب مقاوم است. به لطف گیره ‌های سخت ‌تر، فاصله بین دو شاخه فقط 50 میلی ‌متر است.

انواع ساعت مچی Manero

ساختار حرفه ای ساعت های مانرو

در این ساعت مچی  Manero، که همراه با ساختار حرفه ای بوده، قاب فولادی به طرز جذابی جلا داده شده و با کیفیتی متناسب ارائه شده است. Carl F. Bucherer ساعت‌های ارزان ‌تر نیز تولید می‌کند، اما حرکت داخلی ندارند. حرکت خود Carl F. Bucherer CFB A2050 است که این حرکت خاص در انواع ساعت Manero ، از خانواده A2000 است.

 A2000 نسل دوم بعد از جنبش ابتکاری A1000 است که بیش از یک دهه پیش به عنوان اولین حرکت معاصر برای استفاده از روتور اتوماتیک منتشر شد. A2000 در مقایسه با A1000 ، دارای حرکتی کلاسیک ‌تر است و ویژگی‌ های متفاوتی دارد. طراحی این ساعت های  Carl F. Bucherer Manero ، حرکتی با پرداخت به سطوح پل و لبه های زاویه دار سنتی ارائه شده است. زوایای تیز ساعت، کمک می کند تا آن را به عنوان یک ماشین مدرن نشان دهد.

روتور محیطی در ساعت مچی Manero

روتور محیطی به روتوری گفته می شود که بر خلاف پوشش آن حرکت را دور می زند. این زمانی امکان پذیر می شود که مهندسان، ساعت را بتوانند به جای عمودی، به صورت افقی بسازند. سلیقه امروزی برای ساعت های بزرگتر به این معنی است که سیستم های سیم پیچی محیطی امکان پذیر شده است.

آنها در میان انواع ساعت Manero ساعت هایی نازک تر هستند. مزیت اصلی روتورهای اتوماتیک محیطی در این ساعت مچی  Maneroاین است که امکان دید بدون محدودیت از حرکت را فراهم می کنند. بنابراین، برای ساعت ‌های لوکس،  این نکته هنگام تصمیم‌گیری برای خرید، نکته قابل توجهی است.

چیزی که در مورد مدل A2050 در Carl F. Bucherer Manero مطرح است، اصالت آن است. این که شبیه اکثر حرکات ساعت دیگر به نظر نمی رسد یک چیز مثبت است. همچنین به نظر می رسد که برای دوام و طول عمر طراحی شده است، نه اینکه صرفاً یک حرکت مکانیکی متفاوت باشد که همان کار را با اکثر ساعت های دیگر انجام می دهد.

در واقع، کارل اف. بوشرر از نوع بسیار سنتی طرح بندی شماره گیری است. بسیاری از ساعت ‌ها اطلاعات شماره‌گیری یکسانی دارند، بنابراین کاری که Carl F. Bucherer در تلاش است انجام دهد این است که ایده خاص خود را از یک محصول شناخته شده در انواع ساعت  Maneroارائه دهد.

قیمت انواع ساعت Manero

طراحی Manero Peripheral 43mm

این نسخه خاص، Manero Peripheral 43mm ، دارای صفحه سفید رنگ و دستبند استیل همسان است. این دستبند ساعت مچی Manero ، به خوبی با طراحی قاب ادغام می شود و با بازی سطوح صیقلی شده با نور، منظره بصری فوق العاده ای را ارائه می دهد.

 از منظر طراحی، دستبند کمی باریک می شود که به کاهش بصری جرم آن کمک می کند و همچنین پوشیدن دستبند را کمی راحت تر می کند. Carl F. Bucherer Manero از گیره‌ای به سبک پروانه‌ای استفاده می‌کند و این دستبند همچنین دارای پیوندهای نیمه‌ای است که به شما امکان می‌دهد اندازه دقیق‌تری برای مچ دست شما داشته باشد.

یافتن ساعت ‌هایی با صفحه سفید از این نوع که خوانا باشند معمول نیست. این اغلب بدان دلیل است که عقربه ‌های صیقلی و نشانگرهای ساعت، بیش از حد با شماره‌گیر ترکیب می‌شوند. فضای کافی بین ساعت‌ها، عقربه‌ها و پایین کریستال یاقوت کبود وجود دارد تا دید واضحی از ظاهر این ساعت مچی وجود داشته باشد.

قیمت انواع ساعت Manero

این ساعت های جذاب مانرو را با قیمت انواع ساعت Manero ، از آریا زمان به عنوان نمایندگی کارل اف بوشرر دریافت کنید.  کارل اف. بوشرر، به خاطر استفاده مقدار مناسبی از پوشش AR بر روی کریستال یاقوت کبود، زیبایی خاصی را به  انواع ساعت مچی Manero ارائه کرده است تا جذابیت های آن را دو چندان کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا