جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت‌ سوئیس میلیتاری Swiss Military

در سرتاسر جهان، ساعت‌ SWISS MILITARY که توسط Chrono AG تولید می‌شوند به دلیل طراحی و کیفیت فوق‌العاده خود شناخته شده‌اند. ساعت‌هایی با ظاهری اسپرت و طراحی ماجراجویانه، برای کسانی که سبک زندگی فعالی دارند، مناسب هستند. در واقع، ساعت‌ سوئیس میلیتاری ، نمادی از ارزش‌های ذاتی سوئیسی همراه با دقت و کیفیت بالاست.

محصولات ساعت‌ سوئیس میلیتاری Swiss Military

ساعت سوئیس میلیتاری مدل درایور

گارانتی ساعت سوئیس میلیتاری در ایران

نام خریدار*
MM slash DD slash YYYY
فایل ها را به اینجا بکشید
Max. file size: 1 MB.
  نام فروشنده*
  این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  نمایندگی ساعت‌ SWISS MILITARY

  کمپانی ساعت  SWISS MILITARY  یکی از شرکت های موفق سوئیسی است که محصولاتی با کیفیت و طراحی عالی را به بازار عرضه می کند. آریا زمان به عنوان نمایندگی انحصاری ساعت SWISS MILITARY شناخته می شود.

  ارزش‌های برند سوئیس میلیتاری

  سوئیس کشوری کوچک اما فوق العاده موفق است. این موفقیت مبتنی بر ویژگی هایی مانند کار سخت و با کیفیت، قابلیت اطمینان، دقت و قدرت نوآورانه ساعت  SWISS MILITARY  است. این برند سوئیسس همواره در تلاش بوده است تا محصولات قابل اعتماد و مستحکمی را در اختیار مردان قرار دهد که بتوان از آنها استفاده بسیار دقیقی کرد. این محصولات امروزه به دلیل کیفیت خود از شهرت بسیار خوبی در مقیاس جهانی برخوردار هستند.

  کیفیت و نوآوری در ساعت‌ سوئیس میلیتاری

  از سال 1994 شرکت Chrono AG سخت کار کرده است تا برند Swiss Military خود را توسط Chrono در سطح بین المللی معرفی کند. امروزه، این برند که به دلیل ساعت‌هایش که بر اساس ارزش‌های واقعی ساخت سوئیس ساخته شده‌اند، شناخته شده و بسیار مورد قدردانی قرار می‌گیرد و در بیش از 40 کشور جایگاه ثابتی دارد.

  به عنوان محصول رسمی دارای مجوز، Swiss Military by Chrono  ، قابلیت اطمینان، دقت، کیفیت و نوآوری علائم تجاری آن است.

  ساعت سوئیس میلیتاری مدل Noran Chrono

  قدمت ساعت‌ سوئیس میلیتاری

  Chrono AG  یک شرکت خانوادگی کارآمد و مستقل سوئیسی است که بیش از 35 سال است که ساعت  SWISS MILITARY را با سنت ارزشمند ساعت‌سازی سوئیس خلق می‌کند. این به  Chrono اجازه می دهد تا از یک پایه قوی تجربه در تجارت ساعت سازی استفاده کند.

  ضمن آنکه تیمی متشکل از 50 کارمند از طراحی، ساعت سازی و بازاریابی دست به دست هم داده اند تا مجموعه های متنوع برند SWISS MILITARY را ایجاد کنند. همه کارمندان این شرکت نتایج عالی و مشتریان راضی را تضمین می کنند. این همان چیزی است که Swiss Made برای آن در سراسر جهان شناخته می شود.

  ساخت سوئیس

  برند سوئیس میلیتاری از اولین طراحی ساعت تا محصول نهایی، تمام مراحل تولید در دفتر مرکزی در شهر زیبای سولوتورن اجرا و نظارت می شود. بر اساس سنت ساعت سازی سوئیس، آنها خود را متعهد می‌دانند که تمام ساعت‌های خود را طبق مقررات رسمی ساخت سوئیس بسازند. از همین روست که همواره هنگام خرید، گارانتی سوئیس میلیتاری را نیز ارائه می دهند.

  ساعت های این برند، با برچسبی همراه است که مخفف مهارت با کیفیت بالا، دانش فنی، نوآوری و شایستگی و ارزش‌های زیبایی است. با انجام این کار، آنها نه تنها تلاش دارند تا شهرت بی‌رقیب ساعت‌های ساخت سوئیس را حفظ کنید، بلکه بهترین انتخاب یک ساعت‌ سوئیس میلیتاری با کیفیت بالا را برای مصرف‌کننده فراهم می کنند. تمام ساعت‌های SWISS MILITARY by Chrono مجهز به حرکات تولیدکننده معروف ساعت سوئیسی ETA، Ronda و Sellita هستند.

  ساعت برند سوئیس میلیتاری مدل mission xfor

  ساعت سازی قدیمی برند میلیتاری

  در دفتر مرکزی آنها در سولوتورن، نه تنها تلاش دارند تا ساعت‌هایی با سنت سوئیس بسازند، بلکه این کار را در داخل ساختمانی انجام می دهند که بیش از 100 سال سنت ساعت‌ سازی سوئیس را نشان می‌دهد. این ساختمان که در ابتدا در سال 1915/1916 توسط سازنده ساعت Stadler-Bouché ساخته شد، به زودی توسط یکی از اولین شرکت های ساعت سازی سوئیس تصاحب گردید.

  جایی که تا سال 2002 این مؤسسه آموزشی پیشرو جهان موفقیت نسل های ساعت ساز را ایجاد کرد و خاستگاه ساخت ساعت  SWISS MILITARY گردید.

  پس از انتقال ساعت سازی به محل های بزرگتر، Chrono AG ساختمان را در سال 2003 خرید و به طور کامل بازسازی کرد، و آن را به خانه ای تبدیل کرد که در آن اشتیاق افراد به هنر ساعت سازی سوئیس همچنان در حال توسعه و تکامل است.

  تولید دست ساز SWISS MILITARY

  در کارگاه های تولید برند سوئیس میلیتاری ، کار دقیقی که با دست انجام می‌شود که در قلب مهارت‌های ساعت‌سازی آنها قرار دارد. ساعت سازان این برند به طور گسترده آموزش دیده اند و در زمینه خود حرفه ای هستند.

  هر ساعت به صورت دستی مونتاژ، کنترل و بسته بندی می شود. به این ترتیب آنها کیفیت «ساخت سوئیس» ساعت‌ سوئیس میلیتاری را تضمین می کنند. از این طریق، هر ساعت SWISS MILITARY توسط Chrono به سنت ساعت سازی سوئیس احترام می گذارد.

  فرآیند ساعت سازی برند SWISS MILITARY

  ساعت های این برند، مراحل تولید بسیار متفاوتی را طی می‌کند، تا اینکه یک ساعت SWISS MILITARY به عنوان یک زمان‌سنج عملکردی زمان، به جهان راه پیدا می‌کند. از انتخاب اجزای لازم گرفته تا چاپ صفحه، کار مونتاژ واقعی، حکاکی پشت، بررسی کیفیت و در نهایت بسته بندی، کار دستی در هسته اصلی هر مرحله کار قرار دارد.

  برند SWISS MILITARY معتقد است استانداردهای کیفی بالایی که برای محصولات خود تعیین می کند، تنها با کار کردن با مهارت‌های دستی سنتی در تجارت ساعت ‌سازی تامین خواهد شد. همچنین با ادغام ابزارهای کاری تخصصی و مدرن امروزی به منظور پشتیبانی از ساعت‌سازان، در تلاش است تا به بالاترین دقت، دست یابد.

  علاوه بر این، بازرسی کیفیت با هر مرحله کاری همراه است. تمام ساعت‌های SWISS MILITARY تحت بررسی کامل عملکرد و ضدآب بودن و همچنین بررسی شدید بصری قرار دارند  و همواره همراه با گارانتی سوئیس میلیتاری ارائه می شوند.

  Please select your product
  پیمایش به بالا