جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی Highlife | قیمت انواع ساعت هایلایف

ساعت مچی Highlife | انواع ساعت Highlife | قیمت ساعت Highlife

مجموعه ساعت مچی Highlife در مجموعه برند فردریک کنستانت، تازه وارد نیست و اولین بار در سال 1999 ارائه شده است. این مجموعه ساعت مچی شامل سه مدل اصلی است که COSC خودکار با 3 عقربه، تقویم دائمی و یک مدل ضربان قلب Highlife با طراحی روی صفحه در زیر ساعت 12 عرضه شده است. قطر همه مدل‌ ها 41 میلی‌متر است و دارای یک الگوی حکاکی شده از کره زمین است که با خطوط طول و عرض جغرافیایی در مرکز صفحه مشخص شده است. قیمت انواع ساعت هایلایف در آریا زمان در بهترین شرایط، قابل دسترسی است.

محصولات Highlife

ساعت مچی Highlife مدل اسپرت لوکس

این برند، ساعت مچی Highlife مدل اسپرت لوکس خود را با معرفی مجموعه جدید زنانه خودکار گسترش داده است. در انواع ساعت Highlife ، مدل‌ های 34 میلی‌متری که در قاب‌ های روکش ‌شده از استیل یا رزگلد و با الماس و یا بدون آن، در قاب آن موجود است و همگی دارای یک دستبند یکپارچه و سیستم دستبند قابل تعویض مارک برای تطبیق ‌پذیری بیشتر هستند. دیدگاه Frederique Constant از ارائه ساعت‌ های اسپرت لوکس، ساعت Highlife Ladies جدید، مدرن و اسپورت است که نمایی از درخشش را در طول روز و شب همراه دارد.

ساعت مچی Highlife | انواع ساعت Highlife | قیمت ساعت Highlife

هایلایف زنانه اتوماتیک

مدل های جدید ساعت مچی هایلایف زنانه اتوماتیک در محفظه های استیل یا صورتی با روکش طلا موجود است. آنها دارای قطر 34 میلی متر، ارتفاع 9.80 میلی متر بوده و دارای مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متر هستند. این ساعت مچی  Highlife ، دارای قاب پشتی شفافی است که کالیبر اتوماتیک FC-303 را با ذخیره انرژی 38 ساعتی خود نشان می دهد.

قسمت بالشتکی شکل قاب برس خورده است و دارای جنبه های نیمه ماه در دو انتها با یک مورب صیقلی گرد است. دستبند H-link یکپارچه، دارای پیوندهای بیرونی ابزارخورده و یک پیوند مرکزی صیقلی است که قابل تعویض می باشد. ضمن آنکه یک بند لاستیکی رایگان، انواع ساعت Highlife زنانه را همراهی می کند.

انواع ساعت مچی Highlife

در حال حاضر در انواع ساعت مچی هایلایف، چهار مدل  وجود دارد که با طراحی های خاص این برند، همراه است.  ساده‌ترین مدل، طرح فولادی 34 میلی ‌متری صیقلی ‌شده با صفحه‌ای خاکستری با رنگ آفتابی و شاخص ‌های اعمال شده که عقربه‌ ها با مواد شب تاب طراحی گردیده است.

مانند تمام مدل های هایلایف اتوماتیک، مرکز صفحه با یک کره تزئین شده است و پنجره تاریخ ساعت 3 نشان داده شده است. دستبند یکپارچه سه حلقه را می توان به راحتی با یک بند لاستیکی آبی روشن که همراه ساعت ارائه می شود، تعویض کرد.

نسخه های تقویمی

هنگامی که Frederique Constant ساعت تقویم دائمی خود را معرفی کرد، افراد زیادی را به خود جلب کرد. در سال 2020، این برند، مجموعه تجدید شده ساعت های ورزشی لوکس هایلایف خود را معرفی کرد که شامل تفسیری اسپرت تر از تقویم همیشگی آن با ویژگی های همه کاره مانند دستبند قابل تعویض است.

تولید کننده ساعت مچی  Highlifeدر مدل تقویم دائمی این برند که با همان کالیبر اتوماتیک داخلی FC-775 مجهز شده است، به فلسفه لوکس بودن مقرون به صرفه پایبند بوده و آن را به یکی از جذاب ترین ساعت های امروزی در بازار تبدیل کرده است.  آخرین نسخه از انواع ساعت Highlife که از سال 2020 در تکرارهای بی ‌شماری، از جمله نسخه صفحه آبی، قاب رزگلد و صفحه فیروزه‌ای خاص و نسخه تیتانیوم عرضه شد.

ساعت مچی Highlife | انواع ساعت Highlife | قیمت ساعت Highlife

مدل اسپرت ساعت مچی Highlife

در ساعت اسپرت هایلایف، قاب فولادی ضد زنگ 41 میلی‌متری دارای قطر 41 متر و ارتفاع 12.65 میلی‌متر است.  قاب بشکه‌ای شکل، با بند‌های گرد، تصویر نیمه ماه در نزدیکی اتصال بند و قاب ساده گرد و صیقلی، ظاهر اسپرت را به این ساعت بخشیده است.

ضمن آنکه، تنها تا عمق 50 متری در برابر آب مقاوم است. در این ساعت مچی Highlife ، دستبند سه پیوندی یکپارچه سطوح صیقلی و براق را جایگزین می کند. این را نیز باید افزود که یکی از ویژگی‌های خاص مجموعه هایلایف، سیستم دستبند قابل تعویض است.

شماره گیری خوانا در ساعت مچی Highlife

نکته جدید در شماره گیری خوانا در ساعت مچی Highlife ، رنگ خاکستری آبی صفحه و کنتراست شدید تایپوگرافی سفید و نشانگرها و عقربه های ساعت صیقلی شده با آینه است. به نظر می‌رسد که این ساعت با شماره گیری خوانا، بیشتر به خاکستری نزدیک ‌تر به نظر می‌رسد تا آبی، اما زمانی مشخص می‌شود که نگاه دقیق‌تری به ساعت داشته باشیم.

یک ویژگی مشترک در خانواده هایلایف، الگوی کره حک شده روی صفحه با خطوط طول و عرض جغرافیایی خیالی است. در این ساعت مچی Highlife ،صفحه با عقربه های شمشیری شکل و استفاده از شاخص های ساعت نقره ای رنگ با مواد درخشان سفید، خوانا و متعادل باقی می ماند.

ساعت هایلایف مدل کالیبر FC-775

در زیر قاب  ساعتمدل کالیبر FC-775، کریستال یاقوت کبود، کالیبر اتوماتیک داخلی قابل اعتماد فردریک کنستانت FC-775 ، با یک ماژول تقویم دائمی در بالا قرار دارد. فرکانس 28800 ولت در ساعت است و حرکت ذخیره انرژی نسبتاً 38 ساعت را ارائه می دهد. این ساعت هایلایف، با پیچ‌های آبی، پرلاژ روی صفحه اصلی، نوارهای دایره‌ای روی پل بزرگ و روتور طلایی رنگ، جذاب است. 

قیمت انواع ساعت هایلایف

در صورتی که قصد خرید ساعت مچی Highlife را دارید، می توانید قیمت ساعت انواع ساعت هایلایف را از آریا زمان به عنوان نمایندگی فردریک کنستانت دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا