جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی Alpiner | انواع ساعت Alpiner | قیمت ساعت Alpiner

ساعت مچی Alpiner

Alpina Alpiner یکی از کالکشن های برند آلپینا است که با طراحی ساعت ورزشی مقرون به صرفه جدید که ممکن است افزودنی شایسته برای مجموعه های بسیاری از افراد باشد، متمایز شد. آلپینا، سازنده سوئیسی متعلق به سیتیزن، چهار ساعت جدید آلپینر کوارتز را عرضه کرد که متعلق به مجموعه رو به رشد Alpiner است. انواع ساعت  Alpiner در کیفیت و ظاهری زیبا شناخته می شوند. می توانید به راحتی ساعت مچی Alpiner را از آریا زمان تهیه کرده و برای قیمت ساعت Alpiner از نمایندگی آلپینا اقدام نمایید.

محصولات Alpiner

ساعت های ورزشی

آلپینا با رونمایی از این ساعت، استانداردهای ساعت های ورزشی مدرن را تعیین کرد. این چهار ویژگی،  ضد مغناطیسی، ضد شوک، ضد آب و فولاد ضد زنگ بودند که به عنوان ساعت مچی Alpiner ،ساعت ‌های قوی و مستحکمی را ارائه می‌ کند که می‌توانند در سخت‌ترین شرایط مقاومت کرده و در عین حال خالص و راحت باقی بمانند.

مجموعه Alpiner از ساعت‌های Alpina مربوط به دهه 1950 الهام گرفته شده است که دارای بدنه‌های تمیز، صفحه‌های خوانای آسان، حرکات قابل اعتماد و تکمیل ساعت های سوئیسی مورد انتظار جهان بودند. مانند تمام مدل‌های ورزشی خود، انواع ساعت  Alpiner کوارتز جدید بر اساس مفهوم توسعه، تولید شدند. چهار ویژگی ساختار ضد مغناطیسی، ضد ضربه، ضد آب و فولاد ضد زنگ که از سال 1938 ساعت‌های اسپرت آلپینا را تعریف کرده‌ و امروزه در تمامی مدل‌های آن‌ها یافت می‌شوند.

ساعت‌های کوارتز آلپینا آلپینر جدید دارای بدنه فولادی ضد زنگ 42 میلی‌متری هستند که می‌توانید از صفحه‌های رنگ آبی، نقره‌ای و یا مشکی استفاده کنید. تمام رنگ های صفحه ساعت مچی Alpiner روی یک دستبند فولادی ضد زنگ سه حلقه ای و صفحه آبی رنگ آفتابی نیز روی یک بند چرمی قهوه ای روشن موجود است.

همه نسخه‌های شماره‌گیر، دارای شاخص ‌های ساعت شب تاب با دست، یک پنجره تاریخ ساعت ۶ با چرخ تاریخ سفید و عقربه‌های ساعت و دقیقه شب تاب هستند. همچنین، Alpina Alpiner با سلیقه با مثلث امضای آلپینا به عنوان وزنه تعادل آن تزئین شده است. در امتداد قسمت بیرونی صفحه، یک حلقه فصل آهنگ دقیقه را به رنگ سفید برای صفحه آبی و مشکی و در سیاه برای صفحه نقره ای نمایش می دهد.

به نظر می‌رسد همه نسخه‌های شماره‌گیری بسیار خوانا و دارای مقدار قابل قبولی روشنایی برای استفاده در محیط‌های تاریک به راحتی هستند. برای کمک به زمان‌گویی سریع، عقربه‌های دقیقه و ثانیه تا علامت‌های حلقه فصل دراز می‌شوند تا از خواندن دقیق زمان اطمینان حاصل کنند.

ساعت مچی Alpiner

ساعت کوارتز Alpina AL-240

ساعت کوارتز Alpina AL-240 که به احتمال زیاد توسط Citizen ساخته شده است، در داخل آن وجود دارد. AL-240 یک جواهر پایه 1، حرکت سه دست با تاریخ و عمر باتری 45 ماهه در این ساعت مچی Alpina است. تنظیمات زمان و تاریخ با استفاده از تاج امضا شده در موقعیت ساعت 3 قابل دسترسی است. مثلث برجسته Alpina را می‌توان دوباره روی تاج پیدا کرد که با روکش مات ظریف در برابر تاج صیقلی انجام شده است.

مشخصات Alpina Alpiner AL-240

 • قطر 42 میلی متر
 • 100 متر مقاومت در برابر آب
 • کریستال یاقوت کبود
 • Super-LumiNova
 • جنبش کوارتز AL-240

کالکشن های آلپینر

آلپینا با Alpina Alpiner ، توانست ساعت های این کالشکن آلپینر را با ضخامت 9.4 میلی متری راحت یا نازک بسته به نوع نگاه شما بسازد. در این ضخامت، آنها باید به راحتی زیر پیراهن بلغزند و بیش از حد سنگینی روی مچ دست احساس نکنند. برای افزایش دوام و کاهش احتمال خراشیدگی، آن‌ها ترجیح دادند این مدل‌های جدید از انواع ساعت Alpiner را به جای شیشه‌های کریستال رایج‌تر، با یاقوت کبود بسازند.

مانند هر ساعت ورزشی خوب، Alpiner Quartz جدید دارای 10 ATM یا 100 متر مقاومت در برابر آب است. این برای شستن دست ها، پوشیدن در باران، شنا در استخر و حتی غواصی کم عمق، مقاومت زیادی در برابر آب دارد. از جمله ساعت مچی Alpiner می توان به چهار دسته اصلی اشاره کرد که بشرح ذیل است:

 • AL-240NS4E6: صفحه آبی آفتابی، بند چرمی قهوه ای.
 • AL-240NS4E6B: صفحه آبی رنگ، دستبند فولادی ضد زنگ.
 • AL-240SS4E6B: صفحه خورشیدی نقره ای، دستبند فولادی ضد زنگ.
 • AL-240GS4E6B: صفحه مشکی خورشیدی، دستبند فولادی ضد زنگ.
ساعت مچی Alpiner

نمونه ساعت ALPINER4 CHRONOGRAPH DARK-GREY

 1. کارکرد ساعت، دقیقه، ثانیه، زمان نگاری
 2. حرکت کالیبر AL-860، اتوماتیک
 3. ۲۸ جواهر، ذخیره انرژی ۵۵ ساعته
 4. قطر 44 میلی متر و ارتفاع 15،70 میلی متر
 5. صفحه بند خاکستری تیره با پوشش سانری
 6. نقره ای رنگ دست دوم با مثلث قرمز در پایه
 7. کریستال یاقوت کبود مقاوم در برابر خش و محدب
 8. دقیقه شمار در ساعت 3، روکش قرمز با نور سفید
 9. قاب 2 قسمتی از جنس استنلس استیل براق شده
 10. دستبند 3 پیوندی از جنس استنلس استیل براق شده
 11. مقاوم در برابر آب تا 10 ATM/100M/330FT
 12. شمارنده دوم ساعت 9، روکش نقره ای رنگ با نور سفید
 13. شاخص های رنگ نقره ای کاربردی با نمای درخشان سفید
 14. بندهای ساعت و دقیقه رنگ نقره ای با درمان درخشان سفید
 15. پشت جلد حکاکی شده، ضد مغناطیسی، ضد شوک، تاج پیچی
 16. قاب چرخشی دو جهته 360 درجه از جنس استنلس استیل با نشانگرهای مشکی

می توانید قیمت ساعت Alpiner را از آریا زمان به عنوان نمایندگی آلپینا دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا