جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی Classics | قیمت انواع ساعت Classics

ساعت مچی Classics | انواع ساعت Classics | قیمت ساعت Classics کلاسیک

ساعت مچی Classics یکی از مجموعه های جذاب این برند است که در ظاهری شیک و کارآمد، طراحی شده است.  Frederique Constant ، برندی قدرتمند در ساعت سازی سوئیس است که بدون سابقه طولانی در مقایسه با سایر تولید کنندگان، موفقیت چشمگیری در بازارهای تقریباً لوکس داشته اند. انواع ساعت در اندازه و کاربرد متنوعی عرضه شده و باعث شده است که قیمت انواع ساعت Classics را متفاوت خواهید دید. این یکی از کالکشن های بی نظیر برند فردریک کنسانت است که می توانید آن ها را از آریا زمان دریافت کنید.

محصولات Classics

انواع ساعت مچی Classics

در میان انواع ساعت مچی Classics ، مدل FC-350B5B6B GMT که به عنوان یک ساعت معمولی به بازار عرضه می شود، یک قطعه جذاب است که در یک جلسه رسمی یا گشت و گذار در فضای باز، کاربردی به نظر می رسد. سطح ساعت، مانند جواهرات مکانیکی ظریفی می درخشد، از بند گرفته تا قاب، عقربه ها و اعداد همگی به زیبایی طراحی شده اند.

قاب فولادی ضد زنگ صیقلی این ساعت مچی، مانند تقریباً هر ساعت دیگری که Frederique Constant می سازد، گرد است. این ساعت در اندازه های 42 میلی متر عرض و 13 میلی متر، ضخامت قابل توجهی دارد اما چندان بزرگ نیست. قاب ثابت، از جنس استنلس استیل بوده و بسیار نازک است و هیچ علامتی ندارد.

حرکت خودکار زیر یک پنجره در پشت قاب نمایش داده می شود. Frederique Constant که تنها تا عمق 50 متری مقاوم در برابر آب است، خاطرنشان می کند که FC-350B5B6B برای دوش گرفتن یا شنا نامناسب است. در واقع، حتی توصیه می‌شود که آن را از باران دور نگه دارید.

انواع ساعت مچی Classics

طراحی زیبای ساعت FC-350B5B6B

این ساعت FC-350B5B6B با طراحی زیبایی ارائه شده است. یک کریستال یاقوت کبود صفحه سیاه این ساعت مچی Classics را می پوشاند. نشانگرهای ساعت رومی با رنگ نقره ای برجسته بین اعداد دقیقه عربی در خارج و نشانگرهای 24 ساعته در داخل قرار دارند. همه این اعداد به خوبی روی صفحه با هم ارتباط برقرار می‌کنند و ظاهری فنی را به طرح صفحه ‌بندی ساده می ‌دهند.

در هنگام روز، این ساعت فردریک کنستانت در موقعیت ساعت 3 ، رنگ سیاه به سفید نمایش داده می شود. FC-350B5B6B دارای 4 عقربه است که دور صفحه را می‌چرخانند، اما طراحی ظریف آن ‌ها مانع از به هم ریختگی ساعت می ‌شود و عقربه ‌ها به اندازه کافی متمایز می‌شوند تا هنگام اعلام زمان، از سردرگمی جلوگیری شود.

یک عقربه دوم نازک، با حرکتی برازنده دور صفحه می چرخد. عقربه GMT که منطقه زمانی دوم را ردیابی می‌کند، دارای حاشیه های قرمز رنگ در نوک پیکانی است که کنتراست بسیار خوبی را با شماره‌گیر سیاه و نقره‌ای ارائه می‌دهد. علاوه بر مفید بودن در سفر، تابع GMT همچنین می‌تواند برای پیگیری یک دوست یا همکار تجاری در منطقه زمانی دیگر استفاده شود. 

این در ساعت مچی Classics ، به حتم،  ساده تر از انجام محاسبات در ذهن شما و سریعتر از استفاده از گوگل است. FC-350B5B6B از حرکت خودکار اختصاصی فردریک کنستانت FC-350 با ذخیره انرژی 38 ساعته استفاده می کند. این برند، با کمتر از 30 سال سن، یک تازه وارد در زمینه ای است که بسیاری از تولیدکنندگان بیش از یک قرن در آن حضور داشته اند. 

قیمت انواع ساعت Classics

ساعت مچی Classics مدل Moonphase

در این مدل از ساعت مچی Classics ، نوار فولادی ضد زنگ با عرض 22 میلی‌متر به زیبایی قاب و صفحه اضافه می کند. دستبند ضد زنگ ابزار خورده و صیقلی، قابل تنظیم است تا برای مچ دست از قطر 6 تا 8.25 اینچ مناسب باشد. گیره دستبند نیز با یک دکمه فشاری درشت که در دو طرف بند قرار دارد، عمل می کند.

قطر قاب 39.5 میلی‌ متر و ارتفاع 10 میلی‌ متر منظور شده است. شکل بدنه ساعت کوارتز Classics Moonphase با دیگر مدل های این کالکشن Classics Frederique Constant یکسان به نظر می رسد، اما این ساعت مچی کمی ضخیم تر است تا حرکت خودکار را انجام دهد.

در این مدل از انواع ساعت Classics قاب میانی براق، به شکل یک جفت تیغه باریک و منحنی با عرض 20 میلی‌ متر گسترش می ‌یابد. یک بخش باریک قاب ثابت وجود دارد که کریستال یاقوت کبود را در خود جای می دهد. پوشش AR روی آن، به خوبی ساعت های کوارتز نیست و به راحتی بازتاب را جذب می کند.

یک تاج 5 میلی متری در موقعیت ساعت 3 وجود دارد و با برگرداندن آن، یک قاب پشتی پیچ دار محکم قابل مشاهده است که صیقل بالایی دارد و تقریباً شبیه آینه است. این ساعت مچی تا عمق 50 متری در برابر آب مقاوم خواهد بود. باید گفت که صفحه ساعت ساده است و کاری بیشتر از یک ساعت کلاسیک ندارد.

ضمن آنکه یک مسیر دقیقه بیرونی وجود دارد که تیک های سفید، برای نشانگرهای دقیقه و اعداد عربی برای هر افزایش پنج تایی ارائه می کند. کیفیت عالی است که به نظر می رسد در مورد تمام ساعت های Frederique Constant چنین است. همچنین، تنها رنگی که در اینجا وجود دارد، نشانگر دقیقه اعداد عربی رنگ قرمز، در موقعیت ساعت 12 است.

سپس برای نشانگرهای ساعت، شاخص‌هایی از فولاد ضد زنگ جلا داده وجود داشته و به ‌جز نشانگرهای ساعت 12 و 6، شاخص‌های هر نشانگر در این ساعت مچی Classics منظور شده است. یک پنجره تاریخ در موقعیت ساعت 3 وجود دارد که دارای دریچه تاریخ سفید، با متن سیاه است.

قیمت انواع ساعت Classics

قیمت انواع ساعت Classics را می توانید در آریا زمان مشاهده کنید و راهنمایی های لازم را از کارشناسان آن دریافت نمایید.  شما می توانید در میان ساعت های Classics Frederique Constant ، متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنید. آریا زمان به عنوان نمایندگی فردریک کنسانت ، انواع ساعت های لوکس و لاکچری را در قیمت های مناسب ارائه می کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

پیمایش به بالا