جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

انواع ساعت مچی بر اساس کاربری | ساعت مچی رسمی

انواع ساعت مچی بر اساس کاربری

یکی از روش هایی که می توان ساعت ها را دسته بندی نمود، طبقه بندی انواع ساعت مچی بر اساس کاربری آنها می باشد. از جمله ساعت هایی که در این دسته قرار می گیرند، شامل ساعت مچی رسمی، نوع روزمره، ساعت مچی هوشمند و … است که در اینجا به معرفی هر یک می پردازیم.

مشاهده فروشگاه آریازمان

انواع ساعت مچی بر اساس کاربری

معرفی انواع ساعت مچی بر اساس کاربری

ساعت مچی روزمره

یکی از انواع ساعت مچی، نوع روزمره است که از رایج ترین ساعت ‌های در طراحی مردانه و زنانه خواهند بود.  این ساعت ها دارای طور عمر مفیدی در بخش موتور بوده و رنگ ثابتی دارند. همچنین جنس شیشه آنها اغلب به صورت ضد خش انتخاب می شود.

ساعت مچی رسمی

برخلاف نوع روزمره، ساعت مچی رسمی، همراه با لباس رسمی پوشیده می شود. این نوع دارای اندازه ای باریک بوده تا زیر آستین پیراهن قرار گیرد. این یک نمونه عالی برای کامل کردن استایل رسمی مردانه است.

ساعت مجلسی در انواع ساعت مچی بر اساس کاربری

ساعت مجلسی در انواع ساعت مچی بر اساس کاربری قرار دارد که دارای ظاهری شیک و لوکس است. این نوع از ساعت ها دارای پیچیدگی های فنی نیست و شاید اغلب آنها تنها زمان را نشان می دهد.

انواع ساعت مچی بر اساس کاربری

ساعت مچی غواصی

ساعت مچی غواصی، به گونه ای طراحی شده است که بتواند به سادگی در برابر آب مقاومت کند. در این نوع از ساعت، تاج پیچ دار بوده و به واشر لاستیکی ضخیمی مجهز شده اند. این ساعت ها که دارای خاصیت ضد آب هستند، تا عمق ۱۰۰ متر دریا نیز دوام بالایی دارند.

ساعت مچی هوشمند از انواع ساعت مچی بر اساس کاربری

ساعت مچی هوشمند از انواع ساعت مچی بر اساس کاربری است که دارای فناوری متفاوتی در مقایسه با موتور کوارتز در دیگر ساعت ها می باشد. آنها با صفحه لمسی طراحی شده و به رایانه متصل هستند.

ساعت مچی خلبانی

در میان ساعت های متنوعی که در بازار وجود دارد، ساعت مچی خلبانی و یا ساعت مچی رسمی طرفداران زیادی دارد. ساعت خلبانی به صفحه شماره گیر بزرگی مجهز شده است و اعداد در آن بزرگ طراحی شده است. می توانید برای خرید این محصولات در مارک های معتبر جهانی مانند فردریک کنستانت، آلپینا یا کارل اف بوشرر، با کارشناسان آریا زمان در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاریخچه برند سیکو
مقالات
مهدی قاسمی

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو، مترادف با نوآوری و کیفیت در ساعت سازی، دارای سابقه ای درخشان و پر از دستاوردهای مهم

ادامه مطلب »

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا