جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی Sovereign | قیمت انواع سایت کوین واچ

ساعت مچی Silverkan | قیمت انواع ساعت کوین واچ

ساعت مچی Sovereign  ، به عنوان یکی از کالکشن های محبوب در برند کوین واچ است که دارای طراحی های بی نظیر و دوام بالایی است. البته باید گفت که هر ساعتی داستان خاص خود را برای گفتن دارد. طراحی آن ها ممکن است نشان دهنده دوره های مهم، یک رویداد تاریخی برجسته، نمادی از موفقیت شخصی یا لحظه ای مهم آن برند باشد. می توانید قیمت انواع ساعت کوین واچ را از آریا زمان دریافت کنید.

محصولات Sovereign

طراحی ساعت مچی Sovereign Coinwatch

ساعت مچی Sovereign  Coinwatch یکی از محصولات این برند است که با دقت بالایی طراحی و ساخته شده است. این برند که در سال 1984 تأسیس شد، ساعت‌ های نمادین را با ادغام سکه ‌هایی با طرح‌های خاص، ارزش‌های تاریخی و یادبود به‌ عنوان صفحه‌ هایی با عملکردهای عملی زمان‌گویی برای یادآوری آن لحظه خاص به کاربران خود ارائه می ‌کند.

محبوبیت بین المللی Coinwatch نه تنها به ترکیبی از طرح های ظریف و ارزش های منحصر به فرد سکه ها، بلکه بر تاییدیه های ضرابخانه های ملی در سراسر جهان استوار است. در اینجا برخی از مدل های پرطرفدار در انواع ساعت های زنانه و مردانه آورده شده است.

ساعت مچی Sovereign

ساعت مچی کوین واچ زنانه مدل C156RWX

این ساعت که از سری کالکشن Sovereign است، دارای موتور سوییسی است که با مکانیزم موتور کوارتز کار کرده و جنس قاب آن، استیل ضد زنگ می باشد. همچنین رنگ قاب، نقره ای و طلایی و همراه با فرم گرد صفحه است. این ساعت مچی Sovereign را می توانید با رنگ صفحه نقره ای و جنس بند استیل ضد زنگ، نقره ای و یا طلایی تهیه کنید. این ساعت، دارای قفل کلیپسی ضامن دار بوده و مجهز به مقاومت عمقی 3 ATMمی باشد.

ساعت مچی Sovereign

ساعت مچی Sovereign مدل C156TWX

ساعت مچی Sovereign مدل C156TWX ، از برند CoinWatch است که با موتور سوئیسی و موتور کوارتز طراحی شده است. جنس قاب آن نیز از استیل ضد زنگ بوده و به رنگ نقره ای و رز گلد عرضه شده است. طراحی صفحه این ساعت گرد بوده و به رنگ نقره ای می باشد. جنس بند نیز از استیل ضد زنگ است که در رنگ های رزگلد و نقره ای عرضه می شود. این ساعت که دارای قفل کلیپسی ضامن دار است، بدون کرنوگراف بوده و مقاومت3 ATMبرای آن تعیین شده است.

قیمت انواع ساعت کوین واچ

می توانید قیمت انواع ساعت کوین واچ در این کالکشن را در شرایطی مناسب دریافت کنید. کارشناسان آریا زمان، راهنمایی های لازم را هنگام خرید این محصولات، ارائه خواهند کرد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

پیمایش به بالا