جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت های مردانه کنت کول| قیمت ساعت Kenneth Cole

ساعت های مردانه کنت کول

ساعت های مردانه کنت کول برای کامل کردن استایل مردان، فوق العاده است. کنت کول یکی از برندهای برجسته مد مردانه از دهه 80 است. توانایی آنها برای همگام شدن با روندها جهت زنده ماندن در دنیای مد و مدهایی است که می آیند و می روند. کنت کول ممکن است به عنوان یک شرکت کفش شروع به کار کرده باشد، اما سایر خطوط تولید آنها به همان اندازه خوب هستند، به خصوص خط ساعت آنها. شما می توانید قیمت ساعت Kenneth Cole  را از آریا زمان بخواهید.

مشاهده فروشگاه آریازمان

ساعت های مردانه کنت کول

انواع ساعت های مردانه کنت کول

انواع ساعت های مردانه کنت کول قطعات مد بسیار خوبی هستند، آنها ساعت‌های ارزشمندی برای نگهداری در یک مجموعه به شمار می آیند. این برند راهی برای متعادل کردن عملکرد و سبک در عین مقرون به صرفه بودن پیدا کرده است. چیزی که این روزها به سختی به دست می آید. در اینجا سه ساعت از بهترین ساعت های کنت کول موجود در بازار وجود دارد.

ساعت Automatic Gold-Tone Stainless Steel

این یکی از منحصربه‌فردترین ساعت‌های کنت کول با صفحه آن است که با ظرافت رنگ طلایی ترکیب شده است. همه چیز در این ساعت طلایی است.  دستبند و بند فلزی، قاب گرد 43 میلی متری، قاب، صفحه و موارد دیگر. جدا از صفحه، جزئیات نقره ای رنگ چیزی منحصر به فرد و صنعتی به ظاهر اضافه می کند.

ساعت های مردانه کنت کولBlack Gold-Tone Stainless Steel

اگر به دنبال ساعتی شیک و در عین حال جذاب هستید، ساعت های مردانه کنت کولBlack Gold-Tone Stainless Steel را در نظر بگیرید. این یک ساعت ظریف با جذابیت بالاست که با رنگ مشکی و نشانگرهای خطی طلایی طراحی شده است. سه شماره‌گیر فرعی، لمس و عملکرد خوبی را به ساعت اضافه می‌کنند. قیمت ساعت Kenneth Cole در این مدل را از کارشناسان ما دریافت کنید.

ساعت های مردانه کنت کول

ساعت Rose Gold-Tone Dark Blue

این ساعت Rose Gold-Tone Dark Blue Watch به خوبی می تواند ساعت مورد علاقه روزانه شما باشد، به خصوص اگر آبی را دوست دارید. شما مش فولاد ضد زنگ نقره ای را دارید که ظاهری معمولی زیبا به شما می دهد. سپس روکش رزگلد را دارید که به همراه نشانگرهای خطی تطبیق کمی ظرافت می بخشد. صفحه آبی تیره بسته به اینکه چه چیز دیگری در آن روز با آن می پوشید، شخصیتی کاملا منحصر به فرد برای ساعت ایجاد می کند.

قیمت ساعت Kenneth Cole

قیمت ساعت Kenneth Cole را در مدل دلخواه خود از آریا زمان بخواهید. کارشناسان آریا زمان شما را راهنمایی خواهند کرد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا