جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مجموعه ساعت کارل اف بوشرر | کالکشن carl F bucherer

مجموعه ساعت کارل اف بوشرر | کالکشن carl F bucherer

طراحی مجموعه ساعت کارل اف بوشرر (Carl F. Bucherer)  برای کسانی است که علاقه مند به جواهرات زیبا را روی مچ دست خود هستند. این ساعت ها، منعکس کننده فرهنگ و سنت های غنی ساعت های سوئیس، کرونومترهای تایید شده، طراحی های زیبا و نوآورانه هستند. کالکشن  carl F bucherer را می توانید در آریا زمان مشاهده کنید.

مجموعه ساعت کارل اف بوشرر

معرفی مجموعه ساعت کارل اف بوشرر

مجموعه ساعت کارل اف بوشرر، مورد توجه بسیاری از افرادی است که به دنبال ساعت های لاکچری و با دوام هستند. این برند، یکی از اولین ساعت ‌سازانی بود که از دستبند مچی شیک استفاده کرد. این برند در سال 1888 تأسیس شد و اولین خط ساعت‌ های مچی شیک خود را برای زنان در سال 1919 طراحی کرد.

همچنین، تمرکز خود را بر حرکات دقیق و ویژگی ‌های پنج برند اسپرت و در عین حال بسیار زیبا گذاشت. این مجموعه ‌ساعت ‌ها ظریف، شیک و اساساً سوئیسی هستند. تا به امروز، این برند هنوز متعلق به خانواده است. در اینجا چند کالکشن از این برند را معرفی می کنیم.

مانرو MANERO

کالکشن مانرو Manero قدرتمند، جاودانه و ظریف است که ساعتی برای همه در این مجموعه باشکوه وجود دارد. این کالکشن با ظاهری جسورانه، پیچیدگی‌ های و گزینه‌ های بند و قاب لوکس ارائه شده است. مجموعه ساعت ‌های Manero برای مردان و زنان به همان اندازه که ضروری است، مورد توجه قرار گرفته است.

پاتراوی PATRAVI از مجموعه Carl F. Bucherer

پاتراوی  PATRAVI از ساعت های Carl F. Bucherer است که پیچیدگی فناوری به کار رفته در آن را نشان می‌دهند، هر کدام طراحی جسورانه ای را ارائه می‌دهند و اعتماد به نفس کاربر را برمی‌انگیزند.Carl F. Bucherer Patravi  برای مردان یا زنان، از نظر طراحی سنتی و در عین حال اسپرت و در استفاده کاملاً کاربردی است.

مجموعه ساعت پاتراوی در طیف گسترده ای از سبک ها از جمله ویژگی هایی مانند قاب های 950 پالادیومی، پیچیدگی های متعدد، رنگ های صفحه، مواد دستبند و قطر ساعت موجود است.

کالکشن carl F bucherer

ساعت PATHOS از کالکشن carl F bucherer

PATHOS از کالکشن  carl F bucherer ، از ساعت‌های زنانه لوکس با طراحی زیبا که با طراحی فوق العاده ای طراحی شده است. ساعت‌های Pathos با مجموعه‌ای از طلای سفید، رزگلد یا فولاد ضد زنگ و قاب‌ها و چهره‌های الماس‌کاری شده، عالی هستند. می توانید در مجموعه ساعت کارل اف بوشرر، این ساعت های فوق العاده را مشاهده کنید. کارشناسان آریا زمان در این زمینه شما را یاری می کنند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا