جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت فروشی معتبر در تهران | فروشگاه عرضه ساعت اصل

ساعت فروشی معتبر در تهران | فروشگاه عرضه ساعت اصل

آیا می خواهید ساعتی از یک برند معروف از ساعت فروشی معتبر در تهران بخرید؟ آیا آن را مستقیماً از یکی از فروشگاه های برند یا یک فروشنده آنلاین قابل اعتماد خریداری می کنید؟ آیا نگران هستید که ممکن است یک قطعه 100٪ اصلی نخرید؟ در اینجا به شما خواهیم گفت چگونه ساعت ‌های معتبر را بررسی کنید. چند ترفند وجود دارد که به شما کمک می کند بین یک ساعت واقعی و تقلبی تفاوت قائل شوید. در اینجا در مورد چگونگی جستجوی یک نسخه اصلی از فروشگاه عرضه ساعت اصل صحبت خواهیم کرد.

مشاهده فروشگاه آریازمان

ساعت فروشی معتبر در تهران

خرید از ساعت فروشی معتبر در تهران

برای خرید ساعت از ساعت فروشی معتبر در تهران، باید به نکات مهمی توجه کنید که در اینجا به آن پرداخته ایم.

صدای تیک در ساعت

یک ساعت اورجینال هیچ نویز یا صدای تیک ایجاد نمی کند. این بدان دلیل است که از قطعات ریز تشکیل شده است که با دقت مونتاژ شده اند تا مکانیزم کامل ساعت را ایجاد کنند. با این حال کپی ها فاقد این کیفیت هستند و صداهای تیک تیک ایجاد می کنند که با قرار دادن ساعت نزدیک گوش به راحتی قابل تشخیص است.

ساعت فروشی معتبر در تهران

کیفیت ساعت های معتبر

هنگام خرید ساعت فروشی معتبر در تهران، کیفیت ساعت معتبر اولین چیزی است که باید به آن توجه کنید. یک ساعت کپی هرگز نمی تواند با کیفیت یک قطعه اصلی مطابقت داشته باشد. برای شناسایی یک نمونه جعلی، به دنبال لبه های نافرم، جلا دادن نامناسب، خط و خش و حتی علامت گذاری یا حکاکی اشتباه باشید.

همچنین، بررسی کنید که آیا گیره ساعت به خوبی کار می‌کند؟ به دنبال هر گونه خطای دیگری مانند غلط نوشتاری اعداد و … باشید. همچنین مهم است که بررسی کنید آیا علامت‌ها واضح هستند، به درستی حکاکی شده‌اند و محو نمی‌شوند.

بررسی وزن ساعت ها در فروشگاه عرضه ساعت اصل

در بررسی وزن ساعت ها در فروشگاه عرضه ساعت اصل، یک ساعت مارک دار از سنگ های قیمتی، کریستال، طلا، نقره، فلزات سنگین و آلیاژهای فلزی ساخته می شود. همچنین، آنها به دوازده قطعه ریز متحرک مجهز شده اند که ساعت مارک دار را سنگین تر و محکم تر می کند.

یک ساعت معمولی فاقد این وزن است. همیشه تفاوت قابل توجهی در وزن بین ساعت واقعی و تقلبی وجود دارد زیرا ساعت واقعی همیشه سنگین تر است. موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید در ساعت فروشی معتبر در تهران مانند آریا زمان بررسی کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا