جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی آتلانتیک | برند ATLANTIC | قیمت ساعت مچی آتلانتیک | انواع ساعت مچی آتلانتیک | نمایندگی انحصاری آتلانتیک

ساعت مچی آتلانتیک | برند ATLANTIC | قیمت ساعت مچی آتلانتیک | انواع ساعت مچی آتلانتیک

ساعت مچی آتلانتیک ، از ساعت های سوئیسی با کیفیت می باشد. هر ساعتی که از کارخانه خارج می‌شود برای مقاومت در برابر آب کامل با کریستال یاقوت کبود و مجهز به حرکت ETA سوئیسی آزمایش شده است. ساعت برند ATLANTIC  را می توان در تنوع بالایی تهیه نمود. انواع ساعت مچی آتلانتیک در آریا زمان ارائه می شود. می توانید قیمت ساعت مچی آتلانتیک را از این نمایندگی انحصاری آتلانتیک دریافت کنید.

ساعت مچی آتلانتیک | برند ATLANTIC | قیمت ساعت مچی آتلانتیک | انواع ساعت مچی آتلانتیک

انواع ساعت مچی آتلانتیک

انواع ساعت مچی آتلانتیک که در سال 1888 توسط ادوارد کومر تأسیس شد، یک برند ساعت از Lengnau، سوئیس است. این شرکت در طول تاریخ خود بر ساعت ‌هایی متمرکز بوده است که با هدف شخصیت‌ های قوی و با قیمت‌های بالا به فروش می‌رسند. امروزه آتلانتیک دارای طیف گسترده ای از ساعت ها با همان کیفیت بالا است و با قیمت متوسط به فروش می رسد.

تاریخچه برند ATLANTIC

از سال 1888، آتلانتیک ساعت‌هایی تولید می ‌کند که به ساعت ATLANTIC  سوئیس شهرت زیادی می ‌بخشد. Worldmaster 2 مینیمالیستی دارای نمایه های دستی، عقربه های درخشان و اعداد عربی است که ثانیه ها را در اطراف حلقه فصل بیرونی نشان می دهد و همچنین یک پنجره تاریخ در ساعت 6 را نشان می دهد.

این ساعت برند ATLANTIC به ETA 2824-2 مجهز شده است که یک حرکت خودکار سوئیسی از 25 جواهر می باشد. اگر می‌خواهید آن را در عمل ببینید، ساعت را برگردانید و از پشت صفحه نمایش نگاهی بیندازید. بدنه استیل ضد زنگ با کریستال یاقوت کبود جفت می شود و دوام ساعت را تضمین می کند. همچنین تا عمق 50 متری ضد آب است.

ساعت مچی آتلانتیک | برند ATLANTIC | قیمت ساعت مچی آتلانتیک | انواع ساعت مچی آتلانتیک

ساعت مچی آتلانتیک ATLANTIC – SPIRIT

اسپیریت از ساعت مچی آتلانتیک هوانوردی به سبک «فلایگر» استفاده می‌کند، اما از آلومینیوم خام زیبایی ‌شناسی استفاده می‌ نماید که از هواپیمای سنت لوئیس که لیندبرگ را بر فراز اقیانوس اطلس حمل می‌کرد، الهام گرفته شده است. طراحی اعداد روی Flyer نیز مستقیماً از ارتفاع سنج کشتی هوایی R34 در انواع ساعت مچی آتلانتیک با اعداد مماس 4-8 الهام گرفته شده است.

Spirit از برند ATLANTIC ، دارای دستبند‌هایی با نمای شمشیر با رنگ ‌هایی با کنتراست بالا برای به حداکثر رساندن خوانایی و سهولت در تشخیص زمان است. هر صفحه فرعی دارای یکی از دو سبک عقربه‌ای است. عقربه دوم، با پایان ساعت و دقیقه اصلی مطابقت دارد، در حالی که برای عملکردهای کرونوسکوپی، شماره‌گیر فرعی و عقربه‌های دوم زمان ‌بندی شده به سبکی جداگانه رنگ می‌ شوند تا دو عملکرد را  در این ساعت مچی آتلانتیک از هم متمایز کنند. این ساعت ظریف و شاید برای برخی نامحسوس است. یک کرونوسکوپ اتوماتیک با صفحه استیل برس خورده، صفحه‌ های فرعی سه‌گانه، شمارنده ۱۲ ساعته، پشت کیف نمایشگاهی و بند چرمی Horween از مهم ترین مزیت های این ساعت برند ATLANTIC می باشد.

مشخصات محصول در انواع ساعت مچی آتلانتیک ، شامل قطر 43 میلی متر، عرض 15 میلی متر، گیره های 22 میلی متری، کیف سفارشی جلا و برس خورده، کریستال یاقوت کبود با پوشش ضد انعکاس، شماره گیری بافت چند لایه، پیچیدگی تنظیم سریع تاریخ، وزن 99 گرم (بدون بند)، مقاومت در برابر آب تا عمق ده متر می شود.

ساعت مچی آتلانتیک KINGSBURY ATLANTIC

کینگزبری آتلانتیک، مظهر آن چیزی است که یک ساعت اسپرت معمولی باید باشد. با کالیبر همیشه محبوب Seiko NH35، که یک حرکت مکانیکی خود سیم پیچ، 3 دستی است که 216000 در ساعت می‌زند، دارای سیم پیچی خودکار دو جهته و ویژگی توقف دوم است.  این ساعت ATLANTIC ، با کریستال یاقوت کبود مقاوم در برابر خراش، پوشش AR و دستبند استیل ضد زنگ همسان طراحی شده است که نشان از برتری برند ATLANTIC دارد.

مشخصات دقیق این ساعت شامل، قطر بدنه 40 میلی متر، جنس بدنه فولاد ضد زنگ، حرکت Seiko NH35 اتوماتیک، 24 عدد جواهرات، دستبند استیل ضد زنگ، مقاومت در برابر آب 10ATM / 100M / 360FT، و شیشه کریستال یاقوت کبود می باشد.

Paul Hewitt Grand Atlantic Watch

این ساعت پل هیویت گرند از ساعت atalantic ، با طراحی پیچیده کلاسیک ارائه شده است. در میان انواع ساعت مچی آتلانتیک ، این ساعت برند ATLANTIC ، دارای یک بند چرمی مشکی است که به یک قاب 42 میلی ‌متری با روکش طلای یونی مجهز شده است. صفحه در رنگ سفید تمیز با اندیس های رزگلد، عقربه ها و صفحه فرعی عرضه می شود. پنجره تاریخ در ساعت 3 طراحی شده و عملکردهای ساعت در حرکت کوارتز MIYOTA تنظیم شده و مقاوم در برابر آب تا 5 بار می باشد. قیمت ساعت مچی آتلانتیک را از آریا زمان به عنوان نمایندگی انحصاری آتلانتیک دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاریخچه برند سیکو
مقالات
مهدی قاسمی

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو، مترادف با نوآوری و کیفیت در ساعت سازی، دارای سابقه ای درخشان و پر از دستاوردهای مهم

ادامه مطلب »

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا