جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین برند ساعت کوهنوردی | قیمت ساعت صخره نوردی

بهترین برند ساعت کوهنوردی | قیمت ساعت صخره نوردی

بهترین برند ساعت کوهنوردی می تواند لذت ورزش های هیجان انگیز و ماجراجویانه کوهنوردی را دو چندان کند. برخی از ساعت های لوکس و مارک، شرایط مناسبی برای استفاده در کوهنوردی را داشته و قابل اعتماد هستند. می توانید بر روی ویژگی های آن تمرکز کرده و بهترین گزینه را از آریا زمان تهیه کنید. قیمت ساعت صخره نوردی در اینجا قابل مشاهده است.

انتخاب بهترین برند ساعت کوهنوردی

انتخاب بهترین برند ساعت کوهنوردی

ساعت کوهنوردیCasio Pro Trek PRW-2500T-7

این که از بهترین برند ساعت کوهنوردی از نوع غیر GPS به شمار می آید، دارای دوام بالایی بده و با مواد تیتانیوم ساخته شده است. می توانید پنج ماه با شارژ کامل بدون قرار گرفتن بیشتر در معرض نور خورشید و 23 ماه در حالت صرفه جویی در مصرف انرژی از این ساعت استفاده کنید.

Pro Trek PRW-2500T-7 تا عمق 200 متر در برابر آب مقاومت داشته و دارای عملکردهای کوهنوردی همچون کرونومتر، شمارش معکوس، هشدارهای تقویم، قطب نما دیجیتال، فشارسنج، ارتفاع سنج، حافظه ارتفاع سنج و دماسنج می باشد.

ساعت Garmin Fenix 6 Series

این یکی از  ساعت های هوشمند از برند گارمین است. این که از بهترین برند ساعت های کوهنوردی به شمار می آید، می تواند فعالیت های مختلف در فضای باز مانند اسکی، دویدن در مسیر و کوهنوردی را ردیابی کند. می توانید مسیرهای GPX، نقشه های توپوگرافی را آپلود کنید و از برنامه های شخص ثالث استفاده نمایید.

عمر باتری می تواند در حالت GPS تا ده ساعت را به خوبی دوام آورد. این در حالی است که در حالت ذخیره انرژی تا 48 روز دوام دارد. این ساعت مستحکم و با دوام است و می تواند بسیاری از شرایط در ارتفاعات را تحمل کند. قیمت ساعت صخره نوردی در این برند را از آریا زمان می توانید دریافت کنید.

قیمت انواع ساعت گنت

برند کوهنوردی Polar Grit X

این ساعت، با گزینه‌های عالی مانند شارژ شبانه ارائه می‌شود. این ساعت که از بهترین برندهای این نوع از ساعت به شمار می آید، تا 40 ساعت در حالت GPS کار می کند و آمار فعالیت های متعدد در فضای باز را ردیابی می نماید. وزن آن تنها 64 گرم است که آن را به یکی از سبک ترین گزینه های موجود در بازار تبدیل می کند. برای خرید ساعت های کوهنوردی در مارک های معتبر، راهنمایی های لازم را از کارشناسان دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا