جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت های مارک سوئیسی | برندهای لاکچری سوئیسی

ساعت مچی Modern casual

علامت ساخت سوئیس که در صفحه ساعت های مارک سوئیسی یافت می شود، شناسه رسمی یک ساعت واقعاً باشکوه است. هر ساعتی که به طور قانونی برچسب ساخت سوئیس را داشته باشد نشان می‌دهد که این ساعت توسط سازنده در سوئیس ساخته، جعبه‌بندی و بازرسی شده است. برندهای لاکچری سوئیسی، عمدتا این روند را رعایت می کنند.

اجزای ساعت های مارک سوئیسی

علاوه بر این، حداقل 50 درصد از تمام اجزای اجزای ساعت های مارک سوئیسی باید در داخل سوئیس ساخته، مونتاژ و بازرسی شوند. همچنین، حرکت نباید بیش از 50 میلی متر در قطر و 12 میلی متر در ضخامت باشد. در واقع، دو کلمه که در ترکیب با مارک های معروف در نظر گرفته می شود، بهترین انتخاب را برای مصرف کننده در جستجوی ساعتی با ارزش بالا تضمین می کند.

ساعت های مارک سوئیسی

اصطلاح ساخت سوئیس

اصطلاح “ساخت سوئیس” فقط یک برچسب کالایی برای یک مکان مبدا نیست، بلکه مهمتر از آن مهر تایید و نشان کیفیت شناخته شده در سراسر جهان برای برندهای لاکچری سوئیسی است. امروزه بیش از نیمی از کل ساعت های لوکس متعلق به سوئیس است. ساخت آنها، گاهی اوقات فقط یک تفاوت ظریف است که این گروه از تولید کنندگان ساعت را از یکدیگر متمایز می کند.

برچسب Swiss Movt در برندهای لاکچری سوئیسی

واقعیت این است که ساعت‌های با برچسب “Swiss Movt” نباید به عنوان ساخت سوئیس تعبیر شوند. ساعت ‌هایی که در سراسر جهان به ‌صورت تولید انبوه ساخته می ‌شوند، اغلب اینگونه برچسب‌ گذاری می‌ شوند. به این معنی است که این ساعت های مارک سوئیسی در این کشور ساخته شده است.

مسلماً این می تواند بسیار مثبت باشد، زیرا محصولات سوئیس در بیشتر موارد بسیار برتر از مدل های چینی یا حتی ژاپنی هستند. با این حال، باقی مانده ساعت را می توان ساخت، مونتاژ و در هر نقطه دیگری از جهان بازرسی کرد.

برندهای لاکچری سوئیسی

علامت های ساعت های مارک سوئیسی

هنگام بررسی علامت های ساعت های مارک سوئیسی، در نظر داشته باشید که برخلاف مدل های ژاپنی و چینی که تمایل دارند علامت خود را روی قاب پشتی قرار دهند، لوگوی ساخت سوئیس معمولاً در موقعیت ساعت شش روی صفحه ساعت دیده می‌شود.

کلمات تقریباً همیشه با حروف بزرگ و واضح هستند، در امتداد پایین ساعت خمیده بوده و گاهی اوقات بین نشانگر نیم ساعت تقسیم می شوند. مهم است که توجه داشته باشید که این علامت‌ها به راحتی جعل می‌شوند، بنابراین، هرگز نباید به نام ساخت سوئیس به عنوان وسیله‌ای برای شناسایی یک ساعت معتبر اعتماد کنید. برای خرید محصولا برندهای لاکچری سوئیسی، می توانید با کارشناسان آریا زمان در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاریخچه برند سیکو
مقالات
مهدی قاسمی

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو، مترادف با نوآوری و کیفیت در ساعت سازی، دارای سابقه ای درخشان و پر از دستاوردهای مهم

ادامه مطلب »

 

 

پیمایش به بالا