جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی اودمار پیگه | برند Audemars Piguet | قیمت انواع ساعت اودمار پیگه

ساعت مچی اودمار پیگه

ساعت‌های برند Audemars Piguet از ساعت‌های بسیار معتبری هستند که سال‌ هاست در بازار وجود داشته‌اند. ساعت مچی اودمار پیگه ، به چیزهای زیادی از جمله منحصر به فرد بودن و کیفیت برتر معروف هستند. این باعث شده است که در تمامی دنیا، انواع ساعت اودمار پیگه شناخته شده باشد. شما می توانید قیمت ساعت اودمار پیگه را از طریق آریا زمان ، به عنوان نمایندگی انحصاری اودمار پیگه ، دریافت کنید.

انواع ساعت اودمار پیگه

در این دنیای فناوری، مهندسان میکرو مکانیک بسیار ماهر، انواع ساعت اودمار پیگه را برای ماژول‌ها و حرکات جدید بر روی رایانه قبل از ایجاد آنها ترسیم می‌کنند. بخش شگفت انگیز این است که این روند ممکن است سال ها طول بکشد. به خصوص اگر برند Audemars Piguet بخواهد چیزی منحصر به فرد خلق کند.

حرکت ساعت مچی اودمار پیگه نه تنها برای رویاپردازی پرهزینه است، بلکه به کار انداختن آن‌ها و ماندگاری آن‌ها برای یک عمر، هزینه بر خواهد بود. طراحی دستبند و قاب ساعت ممکن است ساده تر از ایجاد حرکات باشد، زیرا یک ماشین نیست. با این حال، به ویژه زمانی که مهندسان با مداراهایی کار می کنند که اغلب وجود ندارند، این یک کار سخت است. ساعت‌های لوکس مانند Audemars Piguet از مواد باکیفیت استفاده می‌کنند و بهترین مواد نیاز به مقدار زیادی کار و توجه دقیق دستی دارند.

به عنوان مثال، در انواع ساعت اودمار پیگه ، پوشش بیرونی ساعت سرامیکی بلوط سیاه رویال اتوماتیک برند Audemars Piguet در جذابیت عجیب آن نقش اساسی داشته است. تناوب بین سطوح صیقلی و برس خورده، برش دقیق تمام لبه‌ها و همچنین بازی نوری که ایجاد می‌کند، به اندازه کافی بر روی بدنه فوق‌العاده خواهد بود تا به دستبند ظاهری منحصر به فرد را بدهد.

 علاوه بر این، تکمیل این ساعت مچی اودمار پیگه یک اثر هنری است. تولید یک ساعت جاودانه مانند این طرح، ممکن است از چند روز تا چندین ماه یا حتی سالها طول بکشد که می تواند متناسب با طراحی و کیفیت عناصر اجرا شده، قیمت ساعت اودمار پیگه متفاوت باشد.

ساعت مچی اودمار پیگه

کیفیت بالای ساعت مچی اودمار پیگه

می توان یکی دیگر از مشخصه های این برند را در کیفیت بالای ساعت مچی اودمار پیگه دانست. این تنها طراحی و الگوها نیست که این برند را از بقیه متمایز می کند، بلکه ساعت های Audemars Piguet نیز به دلیل مواد غنی و تکنیک های مورد استفاده در ساخت آنها متمایز می شوند.

برای مثال، برند Audemars Piguet به جای فولاد ضد زنگ، از سرامیک سیاه رنگ در انواع ساعت اودمار پیگه استفاده می کند، سپس از ماشین و کار به صورت دست، برای دستیابی به پرداخت ها استفاده می نماید. علاوه بر این، در ساعت مچی اودمار پیگه ، استفاده از پیچ های طلای سفید نشان می دهد که آنها کاملاً از این واقعیت آگاه هستند که کمال اغلب در جزئیات است.

ساعت مچی اودمار پیگه

قیمت ساعت مچی اودمار پیگه

وقتی صحبت از حرکات مکانیکی منحصر به فرد بالا می شود، قیمت ساعت مچی اودمار پیگه می تواند ده ها هزار دلار باشد. به دلیل حرکات پیچیده، ساعت‌های گران‌قیمت در تعداد محدودی ساخته می‌شوند تا با نیازهای مشتریان خوش‌شانس خود مطابقت داشته باشند.

هنگامی که یک شرکت ساعت‌های میلیونی تولید می‌کند، هزینه اولیه ابزار و توسعه در هر قطعه می‌تواند مختل شود. حتی اگر برای تولید انواع ساعت اودمار پیگه جدید هزینه زیادی شود، هزینه هر ساعت فقط در عرض چند دلار خواهد بود. به همین دلیل است که ساعت های برند Audemars Piguet گران هستند. زیرا تعداد محدودی قطعات را ایجاد می کنند. هر چه ساعت منحصر به فردتر باشد، احتمال شخصی سازی ساعت مچی اودمار پیگه بیشتر است. این همچنین ساخت اجزای آن را دشوار می کند که حتی هزینه بیشتری دارند.

ممکن است یک سال طول بکشد که تیمی از ساعت سازان بسیار آموزش دیده، یک ساعت بی نظیر و جاودانه بسازند. مهندسان ماهر فقط بر روی یک قطعه به طور تمام وقت کار نمی کنند، اما ساخت، تزئین، تکمیل و آزمایش یک ساعت مکانیکی بیشتر طول می کشد. تصور کنید با دست، صدها قطعه ریز ساعت را زیر میکروسکوپ با دقت و با ظرافت پرداخت کنید.

بنابراین، هنگامی که قصد خرید انواع ساعت اودمار پیگه را دارید، تلاش کامل عشقی را که توسط یک تیم بسیار ماهر برای تولید یک ساعت مچی اودمار پیگه بسیار تاثیرگذار و خارق‌العاده سرمایه‌گذاری شده است را در نظر بگیرید. بنابراین می توان به سادگی گفت، یک ساعت گران قیمت برند Audemars Piguet ارزش پرداخت هزینه آن را دارد. می توانید از آریا زمان، به عنوان نمایندگی انحصاری اودمار پیگه ، قیمت ساعت اودمار پیگه را دریافت نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

پیمایش به بالا