جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی برند دوفا | برند Dufa | قیمت ساعت مچی دوفا | انواع ساعت Dufa

ساعت مچی برند دوفا | برند Dufa | قیمت ساعت مچی دوفا | انواع ساعت Dufa

برند Dufa ، از بهترین ساعت های مچی در دنیا است که طراحی های خود را با فناوری ساعت سازی مدرن ترکیب می کنند. طیف گسترده ساعت مچی برند دوفا ، شامل مدل های مکانیکی و کوارتز است که همگی با حرکات مارک ژاپنی کار می کنند. برای آن که بتوانید انواع ساعت Dufa را بررسی کرده و قیمت ساعت مچی دوفا را دریابید، می توانید با آریا زمان در ارتباط باشید.

ساعت مچی برند دوفا | برند Dufa | قیمت ساعت مچی دوفا | انواع ساعت Dufa

درباره برند Dufa

برند Dufa احیای شرکت اصلی آلمانی است و قصد دارد بهترین طراحی ساعت آلمانی را بازسازی کند. ساعت‌های آن‌ها کاملاً در رده مقرون ‌به ‌صرفه قرار دارند و جایگزین‌های ارزان‌قیمتی برای برندهای معتبر آلمانی مانند Nomos، Stowa و دیگران هستند.

مدرسه هنر آلمانی باهاوس در سال 1919 توسط والتر گروپیوس ایجاد شد. Bauhaus  که به عنوان خانه ساخت و ساز یا مدرسه ساختمان ترجمه می شود، در برند دوفا با آن روبرو خواهد شد. هدف آن ترکیب رشته های معماری، طراحی و هنر بود.

تقریباً در همان زمان، انواع ساعت Dufa در کارخانه ساعت Etzold & Popitz تولید می‌شد. به نظر می رسد که نام تجاری تغییر کرده و در سال 1930 ورشکست شده است. در سال 1933 مدرسه باهاوس نیز بسته و منحل شد و معلمان قبل و در طول جنگ جهانی دوم از آلمان گریختند.

ظهور ساعت مچی برند دوفا

اما اخلاق مدرسه ادامه یافت و برندهای ساعت آلمانی شروع به انتشار اولین قطعات الهام گرفته از باهاوس در اواخر دهه 1930 کردند. این تولیدکنندگان اولیه شامل Lange & Söhne و Stowa بودند. یک نسخه قابل توجه ویژه ساعت Junghans Max Bill بود. بیل در اواسط دهه 1920 دانشجوی مدرسه باهاوس بود و به عنوان معمار، هنرمند، نقاش، طراح حروف چاپی و طراح گرافیک به تولید آثار پرداخت. او قبل از ساخت ساعت های الهام گرفته از باهاوس و ساعت مچی برند دوفا ، در دهه 1960، با طراحی ساعت برای Junghans شروع کرد.

در میان این سبکی است که محبوب باقی مانده است و تمیز، مینیمالیستی و به طور قابل تشخیص آلمانی است. استیو جابز این سبک را به‌عنوان تأثیر عمده بر سبک محصولات خود می‌داند و این یک زیبایی شناسی به طور گسترده در طراحی ساعت مدرن است که قیمت ساعت مچی دوفا را قابل توجه می کند. لازم به ذکر است که در دهه 1980، برند دوفا دوباره احیا شد و دوباره به سرعت از کار افتاد. جای تعجب نیست که در سال 2016 برند Dufa دوباره راه اندازی شد تا از محبوبیت Bauhaus استفاده کند.

ساعت مچی برند دوفا | برند Dufa | قیمت ساعت مچی دوفا | انواع ساعت Dufa

صاحب انواع ساعت Dufa

برند دوفا ، یکی از برندهای متعلق به شرکت ثبت شده بریتانیایی Dartmouth است. مارک های ساعت آنها احتمالاً برای شما کاملاً آشنا هستند و شامل Spinnaker و Avi-8 می شوند. دارتموث به نوبه خود متعلق به Solar Time Ltd مستقر در هنگ کنگ است. این شرکت دارای دفاتری در هنگ کنگ و لندن و حضور در ایالات متحده است. آنها یک تولید کننده ساعت بزرگ و با نفوذ هستند که دارای چندین مارک است و برای برندهای دارای مجوز دیگر، ساعت می سازد. انواع ساعت Dufa اکنون به عنوان یک برند موفق، در هنگ کنگ ساخته می شود.

محل ساخت ساعت های دوفا

Solar Time، صاحبان برند  Dufa، در هنگ کنگ مستقر هستند و محل ساخت ساعت های دوفا می باشد. آنها صاحب یک مرکز تولید ساعت در چین هستند که ساعت های آنها در آنجا تولید می شود. نکته مهم این است که مانند بسیاری از برندهای ساعت، در این نقطه قیمت از حرکات ژاپنی استفاده می کنند. به عنوان مثال، در مدل خودکار Freitaucher خود، از یک حرکت Miyota 24 جواهر قابل اعتماد استفاده می کنند.

در مقایسه با مارک های مشابه قیمت، ساعت مچی برند دوفا به خوبی در دسترس قرار می گیرند. آنها ساخت چین هستند، اما بخش اصلی حرکت، توسط شرکت های ژاپنی به خوبی عرضه می شود. ضمن آنکه از نظر مشخصات، کیفیت مورد انتظار را در این نقطه قیمت دریافت می کنید. بدنه کامل فولاد ضد زنگ، کریستال های معدنی یا یاقوت کبود و مقاومت مناسب در برابر آب در برخی از انواع ساعت Dufa قابل مشاهده است که در قیمت ساعت مچی دوفا قابل ارائه است.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاریخچه برند سیکو
مقالات
مهدی قاسمی

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو، مترادف با نوآوری و کیفیت در ساعت سازی، دارای سابقه ای درخشان و پر از دستاوردهای مهم

ادامه مطلب »

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا