جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی اروواچ| قیمت ساعت Aerowatch

ساعت مچی اروواچ | قیمت ساعت Aerowatch

ساعت مچی اروواچ یکی از ساعت های لوکس و شیک در این صنعت است. در واقع، برند Aerowatch ساعت های ویژه ای را نه تنها برای زنان، بلکه برای مردان نیز ارائه می دهد. تمام ساعت های مچی این برند ساخت سوئیس می باشد. کیفیت بالای کار و طراحی به ساعت های Aerowatch حس لوکس خاصی می بخشد. شما می توانید قیمت ساعت Aerowatch را از کارشناسان آریازمان دریافت کنید

مشاهده فروشگاه آریازمان

ساعت مچی اروواچ | قیمت ساعت Aerowatch

قدمت ساعت مچی اروواچ

قدمت ساعت مچی اروواچ در این صنعت قابل توجه است. Aerowatch  یک برند کوچک با سابقه زیاد می باشد. Baselworld ، در سال2015، این برند مستقر در Jura اولین ساعت رنسانس Orange Tornado را معرفی کرد، یک ساعت اسکلت بندی شده جدید با حاشیه های روشن روی صفحه.

تاریخچه Aerowatch

Aerowatch آشناترین نام در دنیای ساعت نیست، اما دارای میراث سوئیسی است که بسیاری از برندهای مستقل کوچک هر کاری برای آن انجام می دهند. Aerowatch که در ابتدا در La Chaux-de-Fonds در سال 1910 تأسیس شد، آرزو داشت که یک ساعت ساز آینده دار باشد.

همانطور که از نام آن پیداست، این برند چشمش به بازار بین المللی انگلیسی زبان بود و در دوران طلایی پرواز می خواست اولین نام در ساعت های هوانوردی باشد. Aerowatch  از سال 1910 به تولید ساعت پرداخته است و یک شرکت خانوادگی مستقل است که طراحی و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است. قیمت ساعت  Aerowatch در مقایسه با مدل های دیگر، مناسب است.

کالکشن های ساعت مچی اروواچ

کالکشن های ساعت مچی اروواچ به چند خط مدل تقسیم می شود: 1942، Arcada، Hommage 1910، Les Grandes Classiques، Renaissance، Streamline و Heritage. برخی از ساعت‌ها به ‌ویژه چشمگیر هستند، زیرا دارای صفحه باز می باشند. اینها به عنوان ساعت های اسکلت شناخته می شوند که شامل  Big Mechanical Skeleton، Semi-Skeletonized Chronograph Auto و 1942 Numbered Edition بر روی مچ هر کسی برجسته است.

ساعت مچی اروواچ

طراحی ساعت ها

این طراحی ساعت ها اجازه می دهد تا عملکرد داخلی ساعت را ببیند. پشت قاب شفاف به شخص اجازه می دهد تا به کریستال یاقوت کبود نگاه بیندازد. شماره گیری های ویژه را می توان در خطوط بانوان Aerowatch نیز یافت. صفحه های ساخته شده از مروارید که برخی از آنها با الماس نیز تزئین شده اند، مچ دست را درخشان می کند.

قیمت ساعت Aerowatch

قیمت ساعت  Aerowatch با توجه به مواد و قطعات ضد زنگ به کار رفته و بندهای چرمی در طراحی های زیبا و عملکر عالی در بخش های نمایش تاریخ کلاسیک، کرنوگراف (کرنومتر)، فازهای ماه، نمایش ماه و بسیاری موارد دیگر بسیار مناسب است. می‌توانید جدیدترین مجموعه ساعت مچی اروواچ را برای زنان و مردان به صورت آنلاین بررسی کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاریخچه برند سیکو
مقالات
مهدی قاسمی

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو، مترادف با نوآوری و کیفیت در ساعت سازی، دارای سابقه ای درخشان و پر از دستاوردهای مهم

ادامه مطلب »

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا