جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت کارتیه مردانه | تشخیص ساعت کارتیه اصل | ساعت برند کارتیه | قیمت ساعت کارتیه

ساعت کارتیه مردانه

لویی کارتیه اولین ساعت مچی را در سال 1904 طراحی و ساخت. ساعت هوانوردی حاصل، Cartier Santos، در سال 1911 برای مصرف عمومی آماده شد. سرانجام در سال 1918 Cartier ساعت کارتیه مردانه مدل  The Tankرا منتشر کرد که یک ساعت مستطیل شکل بود که به طور موثر مشکل اتصال بند به یک ساعت گرد را حل می نمود. این ساعت برند کارتیه تقریبا به تنهایی ساعت‌های مچی را به یک روند مد در دهه 1920 تبدیل کرد و این روند برای همیشه زمان‌بندی را تغییر داد. باید در نظر داشته باشید که برای تشخیص ساعت کارتیه اصل می توانید با کارشناسان آریا زمان در ارتباط بوده و قیمت ساعت کارتیه را از ایشان دریافت کنید.

تاریخچه ساعت برند کارتیه

در دهه 1970، سه شعبه اصلی کارتیه در پاریس، لندن و نیویورک،  به شرکت‌های هلدینگ مختلف فروخته شد. اما ساعت برند کارتیه به ساخت ساعت‌های دست‌ساز و گران‌قیمت ادامه داد، اما این برند تا سال 2005 که تولید فوق‌العاده خیره‌کننده خود را در سوئیس راه‌اندازی کرد، هرگز دست به حرکتی چشمگیر نزد. از آن زمان، برند Cartier هر ساله طرفداران ساعت کارتیه مردانه و زنانه را با مجموعه ای از ساعت های داخلی زیبا خوشحال می کند.

ساعت کارتیه مردانه

انواع ساعت کارتیه مردانه

در اینجا انواع ساعت کارتیه مردانه پوشش داده شده است و به بسیاری از بهترین ساخته‌های ساعت زنانه اشاره نشده است. زیرا ساعت‌های زنانه اغلب نمونه‌های خیره‌کننده‌ای از مهارت‌های مکانیکی و البته جواهرات بسیار زیبا هستند. اما ساعت‌های Cartier رویکردی تک جنسیت داشتند.

انواع مدل سانتوس در برند کارتیه

احتمالاً اولین ساعت مچی که تا به حال تولید شده است، سانتوس به عنوان ساعت برند کارتیه است که همچنان یکی از محبوب ترین مدل های کارتیه می باشد. از ویژگی‌های آن می‌توان به قاب مربعی با پیچ و مهره زیبا، قاب مستطیلی شیک و میله‌های خوش فرم اشاره کرد. امروزه می توانید هر دو مدل کوارتز و مکانیکی را در انواع مدل سانتوس  در برند کارتیه پیدا کنید. این ساعت Santos-Dumont Watch با ابعاد 31.4 میلی متر قطر در 7.3 میلی متر ارتفاع طراحی شده که از جنس فولاد ضد زنگ است.

این در حالی است که Santos De Cartier  در اندازه متوسط،  یک قطعه زرق و برق دار با بند مچ متنوعی است. رنگ طلایی و استیل دو رنگ به کار گرفته شده در این ساعت کارتیه مردانه ، تداعی قدرتمندی می دهد و حال و هوای کلی این مدل بسیار عالی است. این ساعت در ابعاد 35.1 میلی متر قطر و 8.83 میلی متر ارتفاع و در جنس فولاد و طلای زرد تهیه شده است. قیمت ساعت کارتیه در این مدل ها را می توانید از آریا زمان درخواست نمایید. ضمن آنکه کارشناسان آریا زمان در خصوص تشخیص ساعت کارتیه اصل راهنمایی های لازم را خواهند داشت.

ساعت کارتیه مردانه

انواع مدل ساعت Tank

شاید پرفروش‌ترین و مشهورترین ساعت تمام دوران، ساعت Tank است که ظاهراً نام و طراحی خود را از اولین تانک‌هایی که در جنگ جهانی اول در میدان جنگ ظاهر شدند الهام گرفته است. این ساعت کارتیه مردانه ، با گذشت حدود یک قرن از زمان تولید آن ، به همان اندازه محبوب و ماندگار باقی مانده است.

طبق استانداردهای مدرن، Solo به همان اندازه نزدیک به مدل اصلی  است که این روزها دریافت می کنید. این همچنین سطح ورودی کارتیه است که در جنس فولاد ارائه می شود که برای تشخیص ساعت کارتیه اصل در این برند، می توانید با آریا زمان همراه باشید. این ساعت برند کارتیه در ابعاد 34.8 میلی متر قطر و 5.55 میلی متر ارتفاع تولید شده است که به راحتی می توانید قیمت ساعت کارتیه را از آریا زمان دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاریخچه برند سیکو
مقالات
مهدی قاسمی

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو، مترادف با نوآوری و کیفیت در ساعت سازی، دارای سابقه ای درخشان و پر از دستاوردهای مهم

ادامه مطلب »

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا