آریازمــان؛ نماینــده انحصــاری ســـاعت‌های فردریک کنســـتانت در ایــران

ساعت فردریک کنستانت | قیمت ساعت فردریک از نمایندگی انحصاری در تهران

ساعت فردریک کنستانت یکی از معروف ترین ساعت های مچی در دنیا است که طرفداران زیادی نیز در کشورمان دارد.  آریا زمان ، به عنوان نمایندگی انحصاری برند فردریک کنستانت ، می تواند تنوع محصولات بالایی را در انواع ساعت فردریک کنستانت مردانه و زنانه ، در اختیار شما قرار دهد. می توانید قیمت ساعت مچی فردریک کنستانت را از آریا زمان دریافت کنید. 

محصولات و قیمت ساعت فردریک کنستانت

ساعت فردریک کنستانت MANUFACTURE

مجموعه ساعت فردریک کالکشن Manufacture که به طور کامل توسعه یافته، تولید، مونتاژ و تنظیم آن در کارگاه های برند ساعت فردریک کنستانت قرار گرفته است، چراغ راه دانش فنی و تخصص مکانیکی برند Frederique Constant است. فرآیند تولید آن به کار گسترده ای نیاز دارد و بیشتر با دست انجام می شود، تا لذت خالص خبره های ساعت سازی با کیفیت بالا را جلب کند.

قیمت ساعت فردریک کنستانت HIGHLIFE

برند Frederique Constant اولین ساعت های هایلایف را معرفی کرده است. Maison طراحی نمادین را احیا کرده و این مجموعه از انواع ساعت فردریک کنستانت زنانه را با منحنی های قاطعانه مدرن که ریشه در قرن بیست و یکم دارد، دوباره معرفی کرد. به دلیل محبوبیتش، الهام‌بخش مجموعه‌ای جذاب برای زنان بود که برای علاقه‌مندان به ساعت‌سازی، رونمایی شد.

اولین قطعه از این مجموعه جدید Highlife Ladies Automatic Sparkling از برند فردریک کنستانت است که برای زنان مدرنی در نظر گرفته شده است که به دنبال ظرافت بی نظیر و اکسسوری هستند که می توانند زندگی روزمره خود را بدون قربانی کردن جذابیت، ظرافت یا اصالت دنبال کنند. این ساعت های فوق العاده را از آریا زمان، به عنوان نمایندگی انحصاری فردریک کنستانت تهیه کنید. برای مشاهده قیمت ساعت  فردریک کنستانت مدل HIGHLIFE در آریا زمان، مناسب ارائه می شود.

ساعت فردریک کنستانت برند YACHT TIMER

برند ساعت فردریک کنستانت Frederique Constant مجموعه کالکشن YACHT TIMER خود را ارائه کرده است. با استقبال از انواع ساعت فردریک کنستانت GMT و مدل‌های شمارش معکوس Regatta تایمر، بخشی از تاریخ و ریشه هلند را زنده کرده است. ساعتی با امضای برند فردریک کنستانت ، در اوایل سال 1997 به تحریک یکی از بنیانگذاران آن پیتر استاس که علاقه زیادی به دریانوردی دارد، به مجموعه های Maison پیوست که نگاهی تازه به قایقرانی در ساعت‌سازی Yacht Timer Regatta Countdown داشته و یک محصول فنی برجسته را ارائه می‌دهد که در بین طرفداران قایق‌رانی و مسابقات قایق‌رانی محبوبیت دارد. این ساعت فردریک کنستانت دارای شمارش معکوس برای شروع مسابقه است . قیمت ساعت مچی فردریک کنستانت را از آیا زمان بخواهید.

HOROLOGICAL SMART WATCH

ساعت فردریک کنستانت HEALEY

برند Frederique Constant در سال 2004 همکاری مناسبی را با آستین-هیلی را آغاز کرد و از آن زمان، ساعت های زیادی با موضوع مسابقه و اتومبیل ساخته شدند. این برند فردریک کنستانت ، آخرین Vintage Healey Automatic خود را در سال 2018 راه اندازی کرد. دو سال بعد، آنها دو مدل، یکی با صفحه سبز مسابقه بریتانیایی و دیگری با صفحه رزگلد و ملایم عرضه کردند.

Vintage Healey Automatic در یک قاب کلاسیک استیل ضد زنگ با روکش طلای رز عرضه می شود. ساعت با سطوح نرم و گرد طراحی شده است. کل ظاهر خنثی است و یک ظرافت کلاسیک در این ساعت فردریک کنستانت گنجانده شده است.

ساعت فردریک کنستانت مدل کلاسیک

ساعت فردریک مدل SLIMLINE

ظرافت شکل، بی زمانی سبک، هماهنگی منحنی ها، همه چیز باعث می شود تا هر یک از این ساعت های برند فردریک کنستانت ، به یک تعبیر مدرن کلاسیک تبدیل شوند.  در سال 2016، سازنده ساعت سوئیسی برند Frederique Constant در حال غنی‌سازی و تثبیت مجموعه Slimline خود بود که در طول سال‌ها با ضربان قلب خودکار، Slimline به نمادی از برند تبدیل شده است.

در میان انواع ساعت فردریک کنستانت ، ظرافت مطلق این سه مدل کاملا جدید به دلیل خطوط ناب و کیفیت طراحی آنهاست که یکی از باریک ترین مدل های ساعت Frederique Constant است. در واقع این ساعت‌های جدید با قاب 40 میلی‌متری خود که در فولاد ضد زنگ صیقلی یا روکش رزگلد مجلل موجود است، کاملاً مردانه هستند و در مچ هر مردی شیک به نظر می‌رسند. می توانید آن را از آریا زمان ، به عنوان نمایندگی انحصاری فردریک کنستانت بخواهید.

ساعت فردریک کنستانت مدل اسلیم لاین

ساعت فردریک مدل CLASSICS

خطوط خالص و طراحی جاودانه از ویژگی های هر ساعت برند فردریک کنستانت در مجموعه کلاسیک آن است. ویژگی های دیگری که هرگز از مد نمی افتد عبارتند از قابلیت اطمینان و دوام که می توانید در ساعت فردریک کنستانت مدل  CLASSICS بیابید.

هر ساعت در مجموعه کلاسیک با دقیق ترین استانداردها مهندسی شده است. برند Frederique Constant به‌خاطر قطعات زمانی کلاسیک و تصفیه‌شده‌اش با ارزش استثنایی شناخته می‌شود. خطوط تمیز و ظاهر کلاسیک از ویژگی های هر ساعت در این مجموعه طراحی شده است. قیمت ساعت مچی فردریک کنستانت را در آریا زمان، با شرایطی ایده آل خواهید داشت.

ساعت فردریک کنستانت مدل RUNABOUT

برند Frederique Constant ساعت فردریک کنستانت با مدل Runabout را به بازار راهی کرده است. از سال 2009، برند فردریک کنستانت با انجمن تاریخی ریوا همکاری می‌کند. این انجمنی مستقر در میلان است که در سال 1988 تأسیس شد و به حفظ و بازسازی قایق‌های کلاسیک Runabout که توسط علاقه‌مند قایق‌رانی، آقای کارلو ریوا، طراحی شده بودند، اختصاص داشت. برای جشن گرفتن این همکاری، فردریک کنستانت هر سال یک ساعت رانابوت با نسخه محدود با الهام از قایق های جاودانه رانابوت دهه 1920 تولید می کند. انواع ساعت فردریک کنستانت را در آریا زمان دنبال کنید.

ساعت فردریک زنانه LADIES AUTOMATIC

مجموعه Frederique Constant Ladies Automatic برای بانوان طراحی شده است.  ساعت فردریک کنستانت زنانه با مدل LADIES AUTOMATIC دارای طراحی کلاسیک و ظریف، زنانه و پیچیده است. این ساعت‌های مکانیکی خوب با شور و شوق ساخته شده‌اند تا ارزش‌ها و آرزوهای زنان مدرن را منعکس کنند.

برند Frederique Constant از محصولات جدید خود به مجموعه کلاسیک و زنانه Ladies Automatic صحبت می کند. شش مدل جدید در مجموعه نمادین Ladies Automatic  از برند فردریک کنستانت ، کاملاً با شکل قاب جدید و ترکیب‌های رنگی جدید طراحی شده‌اند. آنها با خطوط ظریف و تزئینات و رنگ های زیبای خود، متمایز می شوند.

شرکت فردریک کنستانت

Frederique Constant یک تولید کننده ساعت های لوکس سوئیسی نسبتاً جدید است که در سال 1988 توسط کارآفرین هلندی پیتر استاس و آلتا استاس باکس تأسیس شد. ماموریت آن ها تولید ساعت های مکانیکی سوئیسی با قیمت های قابل دسترس بود.  اولین ساعت های برند فردریک کنستانت در سال 1992 راه اندازی شد، در میان انواع ساعت فردریک کنستانت ، مجموعه ای از شش مدل با حرکات سوئیسی که دارای طراحی بی نظیری بود. تصویر مقابل مجموعه فردریک در سوئیس می باشد

شرکت فردریک کنستانت

برند برند فردریک کنستانت که تنها 30 سال پیش توسط پیتر و آلتا استاس ایجاد شد، برای ساخت ساعت‌های زیبا با پیچیدگی‌های جالب و جذابیت لوکس با قیمت‌های مناسب، شهرت بین‌المللی به دست آورد. برندFrederique Constant در حال حاضر یک تولیدی معتبر است که می تواند تولیدات خود را از ساعت های اتوماتیک کلاسیک گرفته تا قطعات بسیار پیچیده ارائه نماید.

Frederique Constant یک تولید کننده ساعت های لوکس سوئیسی نسبتاً جدید است که در سال 1988 توسط کارآفرین هلندی پیتر استاس و آلتا استاس باکس تأسیس شد. ماموریت آن ها تولید ساعت های مکانیکی سوئیسی با قیمت های قابل دسترس بود.  اولین ساعت های برند فردریک کنستانت در سال 1992 راه اندازی شد، مجموعه ای از شش مدل با حرکات سوئیسی که دارای طراحی بی نظیری بود.

تنها دو سال بعد در سال 1994، مدل Heart Beat به عنوان یکی از مدل های امضای این برند معرفی شد. چرخ تعادل از طریق یک دهانه در صفحه، نمایش داده می شد، یک زیبایی شناسی محبوب که اکنون در سراسر صنعت کپی شده است. در سال 2004، Heart Beat کالیبر FC 910 به عنوان اولین حرکت داخلی راه اندازی شد و این شرکت را به عنوان یک تولید کننده معرفی کرد.

در طی سه دهه، برند Frederique Constant با حداقل 15 حرکت داخلی، به سرعت گسترش یافت و حتی ساعت‌های آلپینا را در سال 2002 خریداری کرد. فردریک کنستانت اکنون یکی از زیرمجموعه‌های شرکت Citizen Watch است. پس از اینکه در سال 2016 به همراه آلپینا و دموناکو خریداری شد.

این شرکت در تمامی مراحل تولید ساعت Frederique Constant از طراحی اولیه تا مونتاژ نهایی و کنترل کیفیت شرکت دارد. ساعت فردریک کنستانت از سال 2004، 24 نسخه مختلف، کالیبرهای داخلی را توسعه، تولید و مونتاژ می کند.

در سال 2015 این برند، اولین ساعت هوشمند ساعتی ساخت سوئیس را معرفی کرد که توسط MMT SwissConnect پشتیبانی می‌شد و کاملاً با صفحه آنالوگ نمایش داده می گردید و بدین ترتیب یک دسته ساعت کاملاً جدید در صنعت ساعت سوئیس ایجاد کرد که بر توسعه برند ، تاثیرگذار بوده است.

هر ساعت به صورت دستی، با جدیدترین تجهیزات و کنترل های گسترده مونتاژ می شود تا حداکثر کیفیت و دوام را تضمین کند. برند فردریک کنستانت از نوآوری برای ارائه خلاقیت و ارزش استقبال می کند. ساعت Frederique Constant مظهر چهره ای کلاسیک به همراه طراحی ظریف جاودانه است. هر ساعت منحصر به فرد برند Constant Frederique، سطح قابل توجهی از کار گسترده، فداکاری و زمان را در هر ساخته ارائه می کند.

تولید قطعات، مونتاژ کالیبر و ساخت ساعت، همگی بخش‌های مستقلی در دفتر مرکزی فردریک کنستانت هستند و بر مسئولیت آن‌ها برای ارائه بالاترین کیفیت محصولات به پایگاه مشتریان خود تأکید زیادی دارند. هر کارگر فردی در کارخانه ساعت سازی فردریک کنستانت به شدت با ایده های طراحی و پایه های هر طرح درگیر است.

برند فردریک کنستانت ، اخلاق قوی ای دارد که حول اهمیت مشارکت های تیم خود، هم از نظر بصری و هم از نظر صوتی می چرخد، زیرا اعتقاد بر این است که این راه باعث برانگیختن اشتیاق و یک محیط کاری پربار است که برای همه سودآور است. طراحان داخلی به صورت گرافیکی لایه به لایه از اجزا و مواد اضافه می کنند تا به تدریج خطوط مشخصات نهایی را شکل دهند.

بسیاری از جزئیات تزیینی دقیق به تک تک قطعات ساعت قبل از مونتاژ توسط تکنسین های متخصص ساعت در شرکت ساعت فردریک کنستانت با دست انجام می شود و اطمینان حاصل می کند که این مرحله حساس و تعیین کننده با توجه به جزئیات و نهایت دقت انجام می شود.

مجموعه Frederique Constant Classics ترکیبی از قطعات برجسته و نمادین را ارائه می دهد که با قاب های فولادی ضد زنگ با روکش طلای زرد در برخی طرح ها ادغام شده اند. برخی دیگر ظاهری ساده تر دارند. مجموعه Vintage Rally میزبان سه مجموعه فرعی است که همگی دارای دست‌ سازهای سنتی تمیز و صفحه‌ای آرام بر روی رنگ‌های نقره‌ای در مدل های متنوع مردانه و زنانه در برند فردریک کنستانت هستند.

این در  برند شناخته شده سوئیسی، یک انتخاب طبیعی برای پوشیدن حرفه‌ای یا روزمره است. ساعت های Frederique Constant رضایت شما را در سطوح مختلف ارائه می دهند. خواه ساعتی باشد که برای یک مجلس رسمی پوشیده شود، یا یک همراه معمولی هر روز، هر ساعت مظهر لوکسی است که با عملکرد عملی همراه شده است و بازتابی واقعی از پیام فلسفی برند فردریک کنستانت است که آشکار می شود.

ساعت Frederique Constant در سه دهه پیشین، توانسته است به خوبی قدرت و نفوذ خود را در بازار بیشت رکرده و مدل هایی لوکس و جذاب را ارائه نماید. این شرکت ممکن است در مقایسه با دیگر همتایان شرکت ساعت سازی سوئیسی خود که اکثر آنها بیش از یک قرن فعالیت می کنند، قدیمی نباشد، اما این شرکت ثابت کرد که از همان ابتدا در ساخت ساعت نیز متخصص هستند. البته در سال 2016، ساعت ساز ژاپنی و برند الکترونیک سیتیزن این شرکت را تصاحب کرد.

دفتر مرکزی این شرکت در Plan-les-Ouates، یک ملک 3200 متر مربعی است که ساعت‌ها از جابجایی و مونتاژ گرفته تا کنترل کیفیت، در آن مونتاژ می‌شوند. همچنین یک مرکز در ژنو وجود دارد. طبق وب سایت این برند، فرآیند ساخت ساعت Frederique Constant با بحث و گفتگو بین کارمندان بخش های مختلف مانند فروش، بازاریابی و کارگاه ها آغاز می شود.

در برند فردریک کنستانت ، هنگامی که کارمندان با طوفان فکری و بحث های اولیه به پایان رسیدند، طراحان ایده ها را ترسیم کرده و مشخصات ساعت را برنامه ریزی می کنند. سپس، تیم آماده شروع کار بر روی نمونه اولیه خواهد بود. در طول فرآیند توسعه یک ساعت، این شرکت از فناوری برای توسعه چشم انداز استفاده می کند. به طور خاص، یک نرم افزار طراحی کامپیوتری وجود دارد. سپس طراح مدل را، جزء به جزء، لایه به لایه می سازد.

برند Frederique Constant طیف گسترده ای از ساعت ها را برای انتخاب دارد که در مدل های مردانه و زنانه موجود است. ساعت مچی مردانه بند چرمی صفحه نقره ای Frederique Constant Classics FC316MC5B9 یکی از مجموعه ساعت های برند فردریک ثابت است که دارای خطوط تمیز و ظاهری کلاسیک است. ساعت هایی که به راحتی می توانید آن ها را با هر لباسی ست کنید.

یکی از مدل هایی که زیبایی شناسی این مجموعه را در بر می گیرد، ساعت اتوماتیک FC-316MC5B9، ساعت 37.5 میلی متری طلایی جامد با حرکت خودکار و ذخیره انرژی 38 ساعته است. این ساعت ، در مجموع 26 جواهر و یک کریستال یاقوت کبود محدب دارد. یک نمایشگر تاریخ در ساعت وجود دارد و دستبند آن از پوست تمساح است. این سبک دارای نشانگرهای ساعت اعداد رومی و نشانگرهای شاخص است.

این در حالی است که ساعت مردانه ساعت نقره ای کلاسیک Frederique Constant Classics FC-335MC4P5 نیز از دیگر ساعت های فوق العاده برند فردریک کنستانت است. مجموعه Classics همچنین شامل ساعت Heart Beat Moonphase است که دارای ویژگی های فاز ماه، دقیقه، ثانیه، ضربان قلب و نشانگر تاریخ است. این ساعت 40 میلی‌متری با نشانگرهای اعداد رومی دارای یک بدنه استیل ضد زنگ با روکش طلای زرد با کریستال یاقوت کبود و یک بند چرمی است.  

در میان ساعت های این برند، همچنین ساعت مردانه اتوماتیک Geneve Classic Tourbillon Manufacture (QP) FC-975S4H9 نیز مطرح است. این محصول برند Frederique Constant دارای حرکات داخلی است. این ساعت‌ها برای اولین بار در سال 2001 معرفی شدند و کالیبر FC-9xx پیشرفته هستند. مکانیسم دقیق این ساعت ها توسط توربیلون که طبق یک فرآیند صنعتی تا کوچکترین جزئیات ساخته شده است، ممکن شده است.

یکی از ساعت‌هایی با این مکانیزم چشمگیر، Classic Tourbillon Perpetual Calendar Manufacture FC-975S4H6 است که یک نسخه محدود با تنها 88 قطعه است. این یکی دارای کالیبر FC-975 Manufacture، یک توربیلون خودکار و یک تقویم دائمی است. این ساعت فردریک کنستانت  42 میلی متری در مجموع دارای 33 نگین است و دارای بدنه 3 قسمتی از جنس استیل ضد زنگ است. می توانید برای دریافت اطلاعاتی کامل تر ، با آریا زمان در ارتباط باشید.

برای مشاهده قیمت ساعت فردریک کنستانت اتوماتیک وارد لینک زیر شوید

قیمت ساعت اتوماتیک

قیمت ساعت فردریک زنانه و مردانه در فروشگاه اینترنتی آریا زمان نمایندگی انحصاری برند فردیک در کشور را میتوانید از طریق لینک های زیر مطلع شوید

قیمت ساعت مردانه

قیمت ساعت زنانه

 

دلیل بازگشت وجه