جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین ساعت های مارک اسپرت مردانه | قیمت ساعت لاکچری مردان

ساعت مچی KennethCole | قیمت انواع ساعت کنت کول

تعریف واقعی ساعت ورزشی، کاملا روشن نیست، اما به طور گسترده پذیرفته شده است که بهترین ساعت مارک اسپرت مردانه بسیار کاربردی، بادوام و مقاوم در برابر آب هستند. آنها به طور کلی از مواد بادوام مانند تیتانیوم، کربن یا فولاد ساخته می شوند تا اطمینان حاصل شود که می توانند در برابر ضربه مقاومت کنند. ضمن آنکه در برندهای مختلف، قیمت ساعت لاکچری مردان نیز متفاوت تعیین می شود.

مشاهده فروشگاه

مقاومت ساعت مارک اسپرت مردانه

مقاومت ساعت مارک اسپرت مردانه ، در برابر ضربه نیز مهم است. در حرکات کوارتز، معمولاً مقاوم‌ ترین ضربه ‌ها در نظر گرفته می‌ شوند، اگرچه برخی از برندها ساعت ‌های مکانیکی میدانی تولید می‌ کنند که برای ورزش ‌هایی ساخته شده‌اند که قادر به مقاومت در برابر ضربه هستند.

ساعت های ورزشی باید خوانا باشند. آخرین چیزی که هنگام بالا رفتن از کوه یا دوچرخه سواری در زمین های پر از دست انداز ضرورت دارد این است که برای دیدن زمان تلاش کنید، به خصوص اگر با شرایط سخت سر و کار دارید. این بدان معناست که دستبند و نشانگرهای آن، دارای طراحی تمیزی هستند.

ساعت های مارک اسپرت مردانه

ویژگی های ساعت های لاکچری مردان

سایر ویژگی‌ هایی ساعت های لاکچری مردان عبارتند از یک گیره ایمنی دوبل یا یک سیستم سگک بسیار بادوام در ساعت‌های غیر فلزی، همچنین عملکردهای خاص مرتبط با ورزش مانند زنگ هشدار، کرونومتر، قطب‌نما، نمایشگر ضربان قلب، دماسنج و نشانگر جزر و مد که تماما کاربردی هستند. در اینجا 3 نمونه از ساعت مارک اسپرت مردانه را معرفی کرده ایم.

ساعت Garmin Forerunner 245

اگر به دنبال ساعت خاصی هستید که مخصوص دویدن طراحی شده باشد، Forerunner 245 Garmin بهترین گزینه است. این ساعت هوشمند جی‌پی‌اس، همه چیزهایی را که برای رسیدن به اهداف دویدن نیاز دارید، در خود جای داده است.

از جمله توصیه‌های دویدن روزانه، برنامه‌های ورزشی داخلی، نمایشگر ضربان قلب و حتی یک سنسور اکسیژن نبض که میزان اشباع اکسیژن خون بدن را تخمین می ‌زند که می ‌تواند به شما کمک کند. همه اینها در یک ساعت شیک، طراحی شده است.

ساعت های مارک اسپرت مردانه

ساعت مارک اسپرت مردانه Omega Seamaster Aqua Terra

ساعت مارک اسپرت مردانه Omega Seamaster Aqua Terra، ساخته شده برای گلف، اما برای تقریباً هر موقعیتی عالی است. این ساعت‌های ورزشی مردانه، از جنس استنلس استیل 41 میلی ‌متری است که با بندهایی راه راه و صفحه های برجسته طراحی شده و همه جزئیات با دقت در نظر گرفته شده است.

ساعت سیکو 5 اسپرت SSK003

اولین ساعت سیکو 5 اسپورت،  در سال 1963 عرضه شد. تقریباً 60 سال بعد به سرعت به جلو رفت و مجموعه Seiko 5 Sports به عنوان یک سبک نمادین ماندگار شد که با ظاهری تازه و جدید ارائه شده است.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

پیمایش به بالا