جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی مردانه لونژین | برند Longines | قیمت ساعت مچی لونژین | ساعت مچی برند لونژین

ساعت مچی مردانه لونژین | برند Longines | قیمت ساعت مچی لونژین | ساعت مچی برند لونژین

برای کسانی که ساعت های مچی سوئیسی را دوست دارند، برند Longines ، می تواند جذابیت های لازم را داشته باشد. این ساعت مچی مردانه لونژین ، با کیفیت بالا و ظاهری شیک، طراحی و ساخته شده و می تواند تمامی سلایق را پوشش دهد. در صورتی که به دنبال ساعت مچی برند لونژین هستید و تمای دارید بدانید قیمت ساعت مچی لونژین چگونه است، می توانید با آریا زمان در ارتباط باشید.

ساعت مچی مردانه لونژین | برند Longines | قیمت ساعت مچی لونژین | ساعت مچی برند لونژین

برند Longines

برند Longines که در سال 1832 توسط Auguste Aggasiz تأسیس شد، ساعت‌های لوکس کلاسیک سوئیسی را ایجاد کرده است که در آزمون زمان مقاومت کرده‌اند. با الهام از هوانوردی، این برند، در سراسر جهان به دلیل تولید ساعت‌ها و کرنوگراف‌های ورزشی دقیق با کیفیت شناخته شده است. Longines تایمرهایی را برای اولین بازی‌های المپیک مدرن در سال 1896 ارائه کرد و از سال 1899 در اکسپدیشن‌های قطب شمال استفاده شد، در شدیدترین شرایط آزمایش شد و کیفیت و دقت خود را در ساعت مچی مردانه لونژین به اثبات رسانید.

Longines نوآوری را به قلب و روح خود نزدیک نگه داشته است، نمونه ای از آن زمانی است که Longines اولین ساعت با صفحه نمایش LCD را در سال 1972 تولید کرد و ماهیت آینده اندیشی آنها را نشان داد. نبوغ آنها در مکانیک ساعت به این برند کمک کرد تا در دهه 1980 مجموعه ای از ساعت های کوارتز فوق نازک را با رکورد جهانی مدل فوق العاده نازک Feuille d’Or با ضخامت 1.98 میلی متر تولید کند.

قابلیت اطمینان و دقت ثابت شده ساعت مچی برند لونژین باعث شده است که آنها زمان‌دار رسمی در رویدادهای ورزشی بزرگ در فوتبال آمریکایی، تنیس، اسکی، سوارکاری، ژیمناستیک، دو و میدانی و هوانوردی باشند. سوئیس به دلیل تولید بزرگترین ساعت های جهان شناخته شده است و Longines نقش بزرگی در تبدیل سوئیس به نیروگاه امروزی برای ساخت ساعت های افسانه ای بر عهده گرفته است.

ساعت مچی مردانه لونژین | برند Longines | قیمت ساعت مچی لونژین | ساعت مچی برند لونژین

انواع ساعت مچی برند لونژین

Longines Master

انواع ساعت مچی برند لونژین ، طراحی شده به همان شیوه ساعت های پیشگامان مشهور که هوا، زمین و دریا را با تکیه بر ابزارهای زمان Longines خود فتح کردند، صورت گرفته است. مجموعه ساعت های Longines Master شامل ساعت Longines Master Retrograde Moon است، ساعتی که نمونه ای از توانایی Longines در تولید جزئیات کلاسیک است.

Longines Record Collection

در ناب‌ترین سنت ساعت‌سازی برند Longines ، مدل‌های اتوماتیک رکورد ترکیبی از ظرافت و عالی بودن کلاسیک هستند که در میان انواع ساعت مچی مردانه لونژین ، خوش درخشیده اند.

Longines DolceVita Range

از دیگر انواع ساعت مچی برند لونژین ، مجموعه ساعت های Longines DolceVita با ظرافت و سبک معاصر شامل ساعت های زنانه و مردانه است که به سادگی می توانید قیمت ساعت مچی لونژین آن را از آریا زمان دریافت کنید.

Longines Conquest

ساعت‌های ورزشی Longines Conquest گواهی بر میراث غنی Longines در زمان‌سنجی ورزشی هستند. در حقیقت،از زمان آغاز به کار، برند Longines ، ظرافت را با هر ساعت تولید شده در ذهن حفظ کرده اند و توانسته اند در میان انواع ساعت های مچی، برتری های خود را حفظ کنند.

Longines Flagship

مجموعه ای قابل توجه از انواع ساعت مچی برند لونژین سری Longines Flagship هستند که هم زیبا، هم خوش تیپ و هم ظریف است.

Longines Heritage

باید اشاره کنیم که مجموعه ساعت‌های Longines Heritage فرهنگ غنی 180 ساله ساعت‌های Longines را در بر می‌گیرد که در انواع ساعت مچی مردانه لونژین می توان مطابق با سلایق مختلف، بهترین گزینه را انتخاب نمود. شما می توانید در مورد انواع مدل های ساعت مچی برند Longines ، اطلاعات کامل تری را از شرکت آریا زمان دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا