مجموعه ساعت های فردریک Frederique Constant

کالکشن های ساعت آلپینا

با نگاهی به مجموعه ساعت های فردریک و تمام مدل هایی که این برند تا کنون عرضه کرده است، به ما نشان می دهد که این برند در سال های گذشته چقدر خوب عمل کرده است. بسیاری از مردم به ساعت های لوکس و خودکار، زمانی که از نام تجاری آنها یاد می شود، اعتماد می کنند. Frederique Constant چیزهای زیادی برای ارائه دارد. کالکشن فردریک کنستانت با تنوع بالا، توانسته است تمامی سلایق را پاسخگو باشد.

بهترین مجموعه ساعت های فردریک

در این جا برخی از ساعت های این برند و بهترین مجموعه ساعت های فردریک را معرفی می کنیم:

ساعت SLIMLINE MONolithic Manufacture

ساعت SLIMLINE MONolithic Manufacture یک پیشرفت ساعتی معتبر، روال ساخت ساعت های زنان Frederique Constant انجام شده است. این برند، سال را با ارائه یک نوآوری واقعی آغاز کرد، یک نوسانگر جدید که بر اصل مکانیسم‌های سازگار تکیه دارد و نحوه تنظیم ساعت‌های مچی مکانیکی را به چالش می‌کشد و طی سالها به سختی تغییر کرده است.

مجموعه ساعت های فردریک HIGHLIFE AUTOMATIC SKELETON

یکی از مجموعه ساعت های فردریک، HIGHLIFE AUTOMATIC SKELETON است. تمرکز Frederique Constant  در سال گذشته، عرضه ساعت اسپرت با دستبند یکپارچه در مجموعه Highlife بود. با پیروی از طیف اولیه مدل‌ها، این برند به توسعه این خط تولید ادامه داد و افزوده‌های جدید بر پیچیدگی‌ها، ظاهر و طراحی‌های جسورانه‌تر بازی می‌کرد.

کالکشن فردریک کنستانت HIGHLIFE WORLDTIMER MANUFACTURE

کالکشن فردریک کنستانت HIGHLIFE WORLDTIMER MANUFACTURE ، یکی دیگر از مجموعه های بی نظیر این برند است که در برخی از امکانات، توسعه یافته است. پس از نسخه های Automatic COSC و Perpetual Calendar، Frederique Constant  چشم انداز خود از ساعت ورزشی مسافرتی را با Highlife Worldtimer Manufacture  ارائه کرد.

خرید ساعت های Frederique Constant

شما می توانید برای خرید مجموعه ساعت های فردریک، از آریا زمان اقدام کنید. این مجموعه دارای ساعت های برند و لوکس جهانی است که آن ها را با اصالت کامل و قیمت مناسب ارائه می کند. می توانید متناسب با بودجه و سلیقه خود، از کالکشن Frederique Constant، انتخاب کنید. این یکی از مجموعه های بی نظیر و کامل از ساعت است که می تواند سلایق مختلفی را پوشش دهد. برای آنکه محصول مناسب خود را بیابید، با کارشناسان آریا زمان مشورت نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

ست ساعت مچی زوجی
مقالات
وحید علی اصغری

ست ساعت مچی زوجی

ست ساعت مچی زوجی | مارک معتبر ساعت زنانه و مردانه اگر هنوز هدیه ازدواج یا سالگرد را تهیه نکرده

ادامه مطلب »
ساعت مچی اروواچ | قیمت ساعت Aerowatch
مقالات
وحید علی اصغری

ساعت مچی اروواچ

ساعت مچی اروواچ| قیمت ساعت Aerowatch ساعت مچی اروواچ یکی از ساعت های لوکس و شیک در این صنعت است.

ادامه مطلب »
ساعت مچی لاکچری | ساعت مارک دار زنانه و مردانه
مقالات
وحید علی اصغری

ساعت مچی لاکچری

ساعت مچی لاکچری | ساعت مارک دار زنانه و مردانه ساعت مچی لاکچری، ساعتی است که از مواد باکیفیت و

ادامه مطلب »

 

 

دلیل بازگشت وجه