جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت مچی اولیسه ناردین | قیمت ساعت ULYSSE NARDIN

برند ساعت مچی اولیسه ناردین

در طول 170 سال گذشته، ساعت مچی اولیسه ناردین، جایگاه ویژه خود را در هورولوژی بالا یا Haute Horlogerie  به دست آورده است. یک برند محبوب ساعت سازی که به خاطر تولید ساعت های مکانیکی بسیار پیچیده که مجموعه داران و علاقه مندان آن را دوست دارند ، شناخته شده است. انواع ساعت این برند، دارای ضمانت 5 ساله بالاتر از حد متوسط ​​هستند که گواهی بر کیفیت و طول عمر این ساعت است. شما می توانید قیمت ساعت ULYSSE NARDIN را از آریا زمان به عنوان نمایندگی این برند، دریافت کنید.

برند ساعت مچی اولیسه ناردین

برند ساعت مچی اولیسه ناردین، بیش از 4300 جایزه و 18 مدال طلا را برای کمک به این صنعت دریافت کرده است. این ساعت ساز به خاطر کرونومترهای دریایی بسیار دقیق خود مورد تحسین قرار گرفته است. این دستگاه ‌های زمان‌سنجی مکانیکی توسط ناخدایان کشتی استفاده می‌شد که بر دقت آن ‌ها تکیه می‌کردند تا اطمینان حاصل کنند که مانورهایشان زمان ‌بندی شده و دقیق و کامل انجام می‌شود.

کرنومترها به یک استاندارد تبدیل شدند و فقط برای دقیق ‌ترین ساعت مچی  انتخاب گردیدند. آنها با دقت یک ساعت مکانیکی، پیشرفت های نوآورانه قابل توجهی در ساعت سازی داشتند. فرکانس های الکترومغناطیسی این کار با استفاده از مواد ضد مغناطیسی انقلابی مانند سیلیکون و استفاده از آلیاژهایی که از نانوتکنولوژی توسعه یافته ستفاده می کنند که در ساعت اولیسه ناردین ، با ترکیب خواص ضد مغناطیسی سیلیکون و در عین حال ترکیب قدرت الماس انجام شد.

برند ساعت مچی اولیسه ناردین

عملکرد عالی در انواع ساعت برند Ulysse Nardin

عملکرد عالی در انواع ساعت برند Ulysse Nardin ، زبانزد علاقه مندان به ساعت های دقیق است. آنها به طور استثنایی به کمال رسیده اند. این نوع از ساعت های این برند نسبت به خطا دقیق هستند. آنها همچنین کاملاً نوآورانه بوده و بسیاری از آنها شگفتی های مکانیکی بسیار پیچیده هستند. ساعت مچی اولیسه ناردین همچنین به دلیل ایجاد برخی از نوآوری های مانند ساعت های Freak خود مشهور هستند.

به‌عنوان یک ساعت ‌ساز کاملاً مبتکر، آن‌ها به ‌خاطر بسیاری از نوآوری ‌ها و خلاقیت ‌های ساعت ‌شناسی مانند کرونوگراف تک دکمه‌ای معروف به Pulsometer، GMT Perpetual که دو تا از ساخته‌های منحصر به‌ فرد آن‌ ها را در یک ساعت گنجانده است، اعتبار دارند.

برخی از نوآورانه ‌ترین ساعت ‌های آن‌ ها عبارتند از Hour Strike، Sonata، Minute Repeater و احتمالاً معروف‌ترین آنها، Freak می باشد. بسیاری از انواع ساعت این برند، دارای پیچیدگی‌ های بالایی مانند تکرارکننده‌ های دقیقه‌ای، توربیلون ‌ها و سایر امکانات هستند.

اغلب اوقات، پیچیدگی ‌های متعددی در یک ساعت وجود دارد، بنابراین، برند به طور قطعی Haute Horlogerie در نظر گرفته می‌شود که برای ساعت‌ های با دقت بالا فرانسوی است و معمولاً قیمت ساعت Ulysse Nardin بالا خواهد بود.

قیمت ساعت Ulysse Nardin

تاریخچه برند اولیسه ناردین

تاریخچه برند اولیسه ناردین، به عنوان ساعت ساز خوب بیش از 170 سال عمر دارد. سال 1823 سالی بود که اولیسه ناردین به دنیا آمد و مانند پدرش قبل از خود، به عنوان یک دور کار آموزش دید و حرفه خود را به عنوان یک ساعت سازی برجسته از پایه شروع کرد و در مونتاژ ساعت به جای ساعت سازی به معنای کامل آن کار کرد.

در سنین جوانی کارگاه خود را افتتاح کرده بود و در سن 23 سالگی این شرکت را در Le Locle، زادگاهش و مرکز صنعت ساعت سازی سوئیس در Jura، سوئیس تأسیس کرد. برند Ulysse Nardin زیرمجموعه یک گروه لوکس بین المللی به نام Kering S.A هستند که در پاریس، فرانسه مستقر هستند.

این مجموعه لوکس همچنین مالک شرکت های دیگری مانند Alexander McQueen، Gucci، Yves Saint Laurent و بسیاری از برندهای لوکس معروف دیگر است. انواع ساعت اولیسه ناردین در بوتیک‌های جهانی آن‌ها ، فروخته می‌شوند. می توانید بهترین ساعت مچی اولیسه ناردین را از آریا زمان دریافت کنید.

قیمت ساعت Ulysse Nardin

قیمت ساعت Ulysse Nardin ، به عنوان ساعت های دقیق و پیشرفته، همواره در سطحی مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است.  آنها انواع ساعت خود را با قیمت های مختلف می سازند، بنابراین می توانید از آریا زمان به عنوان نمایندگی انحصاری اولیسه ناردین ، قیمت های این برند را دریافت کنید و مجموعه‌های مختلف ساعت مچی اولیسه ناردین را با کمک کارشناسان آریا زمان، جستجو کنید تا در مورد گزینه مناسب خود، به بهترین انتخاب، برسید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاریخچه برند سیکو
مقالات
مهدی قاسمی

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو، مترادف با نوآوری و کیفیت در ساعت سازی، دارای سابقه ای درخشان و پر از دستاوردهای مهم

ادامه مطلب »

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا