جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کالکشن های ساعت آلپینا | بهترین مجموعه برند آلپینا

کالکشن های ساعت آلپینا

امروزه، کالکشن های ساعت آلپینا، بیش از هر زمان دیگری مورد توجه هستند. در واقع، از سال 1883، سهم آلپینا در صنعت ساعت سازی سوئیس در نوآوری روش ها و سازماندهی تولید ساعت و کالیبر، بسیار بوده است. می توانید بهترین مجموعه برند آلپینا را در آریا زمان مشاهده کنید.

کالکشن های ساعت آلپینا

تاریخچه ظهور کالکشن های ساعت آلپینا

اگر بخواهیم تاریخچه ظهور کالکشن های ساعت آلپینا را بررسی کنیم، به درستی می توان گفت که “Alpina Union Horlogère” که اعضای آن “Alpinists” نامیده می شدند، جد گروه های ساعت مدرن امروزی سوئیس بود.

آلپینا با ساخت ساعت افسانه ای “آلپینا 4” در سال 1938، ساعت های ورزشی مدرن را با تعریف و یکپارچه کردن چهار معیار لازم که هنوز هم تا به امروز اعمال می شود، اختراع کرد. از سال 1183، آلپینا ساعت و کرنومترهای خود را در داخل طراحی و تولید کرده است.

بهترین مجموعه برند آلپینا

کرنوگراف Alpina 130 Heritage ، یکی از بهترین مجموعه برند آلپینا است. این یک سنت در این برند محسوب می شود که هر دهه تولیدات خود را با یک ساعت یادبود جشن بگیرند. آلپینا با وفادار ماندن به این سنت، 130 سالگرد خود را با Alpina 130 جشن می گیرد، یک کرونوگراف خودکار “Bi-Compax” که از طراحی نمادین کرنوگراف خلبان آلپینا از ابتدای قرن بیستم الهام گرفته شده است.

در حالی که طراحی این ساعت از کالکشن های ساعت آلپینا، از گذشته الهام گرفته شده است، آلپینا 130 هم از نظر طراحی زیبا و هم از نظر فنی کاملاً معاصر است. آلپینا 130 دارای کریستال یاقوت کبود “جعبه شیشه ای” با پوشش ضد انعکاس است.

ساختار کریستالی پیچیده و ادغام کامل آن با بدنه فولادی ضد زنگ یا روکش طلا، ظاهری زیبا و محکم به ساعت می بخشد و کنتراست کامل را بین تمام عناصر صفحه، بدون توجه به زاویه تابش نور تضمین می کند. روی ساعت

طراحی کلاسیک، با مقیاس های تله متر و تاکی متر تعادل کاملی بین فنی، ظرافت و خوانایی ایجاد می کند که امضای هر ساعت هوانوردی حرفه ای آلپینا است.

کالکشن های ساعت آلپینا

طراحی کالکشن های ساعت آلپینا

کالکشن های ساعت آلپینا نه تنها از نظر طراحی کاملاً متعادل هستند، بلکه عملکرد بسیار ضروری را به ویژه برای آقایان فراهم می کند. این عملکردها به ویژه برای خلبانان و رانندگانی که به متغیرهای زمان، سرعت و مسافت تکیه می کنند، بسیار مهم است. می توانید برای دریافت اطلاعات جامع تر از برند آلپینا، مجموعه بی نظیر این برند را در آریا زمان مشاهده کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا