جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت پتک فیلیپ | قیمت ساعت Patek Philippe

ساعت پتک فیلیپ | قیمت ساعت پتک فیلیپ | برند پتک فیلیپ | ساعت Patek Philippe

ساعت پتک فیلیپ (Patek Philippe) یک برند مستقل است. این ساعت‌ساز مشهور سوئیسی، مسیری روشن را در میان انبوه‌های ساعت‌ها حک کرده است تا بهترین ساعت‌های جهان را خلق کند. برند پتک فیلیپ یکی از بهترین ساعت های لوکس و ارزشمند را به بازار راهی کرده است و قیمت ساعت Patek Philippe را می توان در رنج های قیمتی متفاوت دریافت کرد. برای این کار می توانید با آریا زمان در ارتباط باشید.

تاریخچه ساعت پتک فیلیپ

تاریخچه ساعت پتک فیلیپ

در خصوص تاریخچه ساعت پتک فیلیپ باید گفت که Patek Philippe در سال 1839 تأسیس شد، در حالی که مجموعه وسیعی را ایجاد کرده است که در حال حاضر شامل بیش از 160 ساعت و بیش از 50 حرکت داخلی است. باید اشاره کنیم که ناتیلوس، نمادی از دهه 1970 است که به پاتک فیلیپ کمک کرد تا در سال 1976 وارد بازار ساعت های ورزشی شود.

ساعت های Aquanaut که در سال 1997 به عنوان یک جایگزین مقرون‌به‌صرفه برای Nautilus معرفی شدند، به‌ویژه در نوع استیل، به سختی به دست می‌آیند. همچنین ساعت های کالاتراوا پتک فیلیپ با الهام از باهاوس، اولین بار در اواخر دهه 1920 عرضه شد. این ساعت پتک فیلیپ معمولاً ساده و شیک هستند و با الماس پوشیده می‌شوند.

در میان ساعت های این برند، ساعت Golden Ellipse مطرح است. این ساعت‌های مستطیلی بسیار نازک که در اصل در سال 1968 تولید شدند، دوباره در اندازه‌های بزرگتر به روز شده در دسترس هستند.قیمت ساعت Patek Philippe نیز کاملا مناسب است.

قیمت ساعت Patek Philippe

مجموعه ناتیلوس در برند پتک فیلیپ

مجموعه ناتیلوس در برند پتک فیلیپ ، دارای طراحی های زیبایی است. برخی می گویند که پتک فیلیپ زمانی که طراح مشهور جرالد جنتا را در دهه 1970 استخدام کرد، طرح های ساده ای را ارائه می نمود. اما ساعت Nautilus، برای خودش یک کلاسیک در عصر خود بود. امروزه تقاضا به قدری زیاد است که برای دریافت آن باید در فهرست انتظار طولانی برند قرار گیرید.

Patek Philippe Nautilus 5711

این ساعت پتک فیلیپ، از جمله ساعت های بی نظیر این برند است. بسیاری این ساعت را بهترین ساعت اسپرت لوکس با قطر 40 میلی متر می دانند. جنس این ساعت از فولاد است و نسبت به نسخه های طلایی با لیست های انتظار چندین ساله که اغلب مشتریان عادی نمی توانند آن را تهیه کنند، نادرتر است. قیمت ساعت Patek Philippe در این مدل را می توانید در آریا زمان دریافت کنید.

ساعت پتک فیلیپ Nautilus 5712

با این ساعت برند پتک فیلیپ. شما می توانید یک ناتیلوس از فلزات گرانبها مختلف، پوشیده شده با الماس یا با ترکیبی از سنگ های مختلف تهیه کنید. 5712 نمونه خوبی از برخی از آنها است. تنوع مورد انتظار این مدل از فولاد با نشان ماه و تاریخ اشاره گر و گیج ذخیره انرژی، همگی در یک طرح نامتقارن اما قابل توجه است. قطر بدنه 40.5 میلی متر است و از بهترین مدل Patek Philippe محسوب می شود.

Patek Philippe Nautilus Dual Time 5990

این ساعت پتک فیلیپ. اگرچه طبیعتاً اسپورت است، اما مجموعه Nautilus می تواند پیچیده و شیک باشد 5990 که فقط در رنگ‌های فولادی و رزگلد موجود است، با تغییر ساعت محلی و نشانگرهای منحصربه‌فرد AM/PM Patek با عملکرد پیچیده کرونوگراف فلای‌بک ، یک گزینه مناسب در جهان است. این مدل ساعت با قطر بدنه 40.5 میلی متر ساخته شده است.

مجموعه Aquanaut در ساعت پتک فیلیپ

Aquanaut که در سال 1997 راه اندازی شد، تلاش پتک برای ارائه یک ساعت ورزشی مقرون به صرفه تر بود. با این حال، این ساعت فوق‌العاده مقاوم در برابر آب است که لبه‌های اسپورت‌تری نسبت به ناتیلوس دارد و عمدتاً به دلیل اعداد برجسته و حکاکی نمادین مطرح است که در قیمت  متفاوتی ارائه شده است. ساعت AQUANAUT5167 باریک‌ترین ساعت ورزشی این برند است. این ساعت، دارای قاب 16 وجهی ظریف است، با قاب ابزار خورده و صیقلی که در فولاد و طلا می درخشد. همچنین قطر بدنه آن نیز 40 میلی متر است.

قیمت ساعت Patek Philippe

قیمت ساعت Patek Philippe را می توانید از آریا زمان دریافت کنید. تنوع محصولات در این برند، باعث شده است تا محبوبیت بالایی را در میان برندهای دیگر، کسب نماید. این یک برند ساعت اسپرت عالی است که با امکاناتی عالی ارائه می شود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاریخچه برند سیکو
مقالات
مهدی قاسمی

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو، مترادف با نوآوری و کیفیت در ساعت سازی، دارای سابقه ای درخشان و پر از دستاوردهای مهم

ادامه مطلب »

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا