جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

انواع ساعت فری لوک | ساعت های برند فری لوک | قیمت ساعت فری لوک | برند freelook

انواع ساعت فری لوک | ساعت های برند فری لوک | قیمت ساعت فری لوک | برند freelook

برند Freelook ، شرکت ساعت فرانسوی است که در سال 1999 تاسیس شده است. ایده ایجاد این برند در توسعه و تولید محصولات جدید اورجینال با قیمت مناسب است. امروزه بازار ساعت مملو از مدل های مختلف ساعت مچی است که از مواد مرغوب و با طراحی متفاوت ساخته شده اند. به همین دلیل است که بنیانگذاران انواع ساعت فری لوک و برند Freelook، تصمیم گرفتند که برند جدیدی را ایجاد کنند که دارای طراحی بی نظیری بوده و بدین ترتیب ساعت های برند فری لوک را به بازار عرضه کردند. برای آن که از قیمت ساعت فری لوک در انواع مختلف آگاه شوید، می توانید با آریا زمان در ارتباط باشید.

انواع ساعت فری لوک | ساعت های برند فری لوک | قیمت ساعت فری لوک | برند freelook

تاریخچه برند فری لوک

Magali Come و Vaxen Gujian اولین مجموعه خود را که شامل مدل های ظریف، پوشیده شده با کریستال های سواروسکی بود به بازار راهی کردند. در واقع، شگفت‌زده کردن کلکسیونرها یا خبره‌های ساعت‌های مچی با ساعت‌های تزئین شده با کریستال‌ها آسان است، زیرا امروزه بازار ساعت مملو از چنین مدل‌هایی است.

جذابیت انواع ساعت Freelook در قالب‌بندی آن بر روی قاب‌ها و دستبندها و صفحه‌ها است. تکنیک نصب کریستال ها شبیه کار با سنگ های قیمتی است. کریستال‌های سواروسکی شبیه الماس هستند که به بند فلزی متصل می‌شوند.

Crystals Swarovski مرکز مفهومی این شرکت است که با کمک آن این برند نه تنها در تکنیک نصب، بلکه در طراحی ساعت های برند فری لوک نیز به کمال رسیده است. می توان گفت که ساعت‌های کریستال سواروسکی فری‌لوک برای سبک مد ایده آل است.

بنیانگذاران این برند در انتخاب طراحی اشتباه نکردند، زیرا برای مدت کوتاهی برند  Freelook با ساعت‌های مچی اصلی خود که امروزه در بیش از 37 کشور جهان عرضه می‌شود، محبوبیت پیدا کرده است. ساعت های Freelook در مدل های مردانه و زنانه تولید می شود و تنوع مدل‌ها تمامی سلایق را پوشش داده و طیف گسترده‌ای از مجموعه‌ها به هر کسی اجازه انتخاب می‌دهد.

انواع ساعت فری لوک

مجموعه کورتینا در انواع ساعت فری لوک ، محصولاتی رنگارنگ و همچنین کرنوگراف هایی را ارائه می دهد که بدنه های گرد آنها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. صفحه‌های در رنگ‌های مختلف مجهز به اعداد عربی یا گرد، سه خط و همچنین شمارنده‌های کرنوگراف در نشانگرهای ساعت مختلف هستند. ضمن  آنکه بندهای سیلیکونی با رنگ های مختلف بسته به رنگ صفحه ساعت ها تکمیل می شوند. مقاومت ساعت در برابر آب 30 تا 100 بار است. قاب برخی از مدل ها با کریستال های سواروسکی تزئین شده است.

مجموعه دیگری از کورتینا در برند  Freelook ، شامل کرنوگراف هایی با نشان تاریخ و همچنین مدل هایی است که به سبک کلاسیک ساخته شده اند. قاب ساعت های برند فری لوک در این مدل ، از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند، صفحه های رنگارنگ با اعداد عربی یا رومی مجهز شده اند. بندهای چرمی یا دستبندهای فولادی ضد زنگ مکمل این ساعت ها هستند. و مقاومت در برابر آب 50 تا100 بار است.

انواع ساعت فری لوک | ساعت های برند فری لوک | قیمت ساعت فری لوک | برند freelook

قیمت ساعت فری لوک

همچنین مدل های مجموعه Elektra نیز مطرح هستند. این ساعت‌های زیبا با قاب‌هایی از فولاد ضد زنگ و بندهای چرمی یا دستبندهای فولادی هستند. برخی از مدل‌های این ساعت در انواع ساعت freelook ، از راه‌حل‌های طراحی منحصربه‌فرد برخوردار هستند که روی صفحه‌های ساعت نمایش داده می‌شوند که قیمت ساعت فری لوک را متفاوت می کند.

صفحه به همان سبک و رنگ بند چرمی ساخته شده است. تنها قسمت مرکزی صفحه از رنگ گامای دیگری ساخته شده است که دو عقربه روی آن قرار گرفته است. ساعت های دیگر این خط از فولاد ضد زنگ به رنگ های سفید یا زرد ساخته شده اند که می توانید آنها را با کمک آریا زمان تهیه کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاریخچه برند سیکو
مقالات
مهدی قاسمی

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو، مترادف با نوآوری و کیفیت در ساعت سازی، دارای سابقه ای درخشان و پر از دستاوردهای مهم

ادامه مطلب »

 

 

Please select your product
پیمایش به بالا